Niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Elon Musk w końcu został właścicielem Twittera. Wywołało to niemałe kontrowersje. Niektóre gwiazdy, w ramach protestu, zrezygnowały nawet z korzystania z tej platformy. Teraz zniknęło z niej kolejne konto. Tym razem Amber Herad, o której też, za sprawą procesu sądowego z Johnnym Deppem, w ostatnim czasie było głośno. Co ciekawe, aktorka i biznesman byli kiedyś w związku. 

Konto Amber Heard zniknęło z Twittera

Nie wiadomo dokładnie, kiedy się to wydarzyło, ale wczoraj zauważono, że konto pod nazwą @realamberheard (które jest oficjalnym profilem aktorki) jest dezaktywowane. Wyświetlany jest również komunikat, że dane konto nie istnieje. Można by było pomyśleć, że gwiazda „Aquamana” zrezygnowała z mediów społecznościowych na dobre, jednak jej konto na Instagramie, mające ponad 5 milionów obserwujących, wciąż istnieje. Portal People.pl poprosił przedstawicieli aktorki o komentarz w sprawie usunięcia czy też zrezygnowania z konta na Twitterze, jednak nie uzyskał odpowiedzi.

Elon Musk został dyrektorem generalnym Twittera

Po tym jak Amber Heard rozstała się ze swoim byłym mężem, Johnnym Deppem, zaczęła spotykać się właśnie z Elonem Muskiem. Miliarder niedawno kupił Twittera i automatycznie został jego dyrektorem generalnym. Zanim doszło do finalizacji zakupu, 51-latek wydał oświadczenie do reklamodawców, w którym napisał, że nie chce, aby jego platforma stała się „piekłem, w którym można powiedzieć wszystko i nie ponieść za to żadnych konsekwencji”.

Amber Heard i Elon Musk – rozstanie

Przypomnijmy, że Amber Heard i Elon Musk rozstali się w sierpniu 2017 roku. W grudniu kolejnego roku, gwiazda udzieliła wywiadu „The Hollywood Reporter”, w którym powiedziała, jak wyglądał jej związek z jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

Razem z Elonem tworzyliśmy piękny związek, a teraz tworzymy piękną przyjaźń, która opiera się na naszych podstawowych wartościach. Ciekawość, pomysły, rozmowa i miłość do nauki. Połączyło nas naprawdę wiele. Mam do niego ogromny szacunek – wyznała wtedy aktorka.

Proces Amber Heard i Johhny’ego Deppa – komentarz Elona Muska

Przez to, co powiedziała Amber Heard na temat swojego ex-partnera mogłoby się wydawać, że naprawdę tworzyli oni udaną relację. Jednak prawda okazała się inna i wyszła ona na jaw podczas procesu pomiędzy główną zainteresowaną a Johnym Deppem. Prawnik aktora przeczytał wiadomości, które Amber Heard wymieniała ze swoim agentem Christianem Carino. W ich rozmowie, aktorka przyznała, że jedynie pocieszała się Elonem Muskiem, który wypełniał pustkę po rozstaniu z gwiazdą „Piratów z Karaibów”.

Mimo wszystko na kilka dni przed wyrokiem, który zapadł 1 czerwca tego roku, obecny właściciel Twittera opublikował wpis na platformie. Mam nadzieję, że oboje zostawią przeszłość za sobą. W swoich najlepszych wydaniach każdy z nich jest niesamowity – napisał.

Historia z pewnością jest zagmatwana. Możliwe, że między byłymi zakochanymi (?) rozpoczęła się właśnie nowa drama? Będziemy to uważnie śledzić.

Zobacz także: