Efekt, który możemy zobaczyć na włosach po wizycie w salonie fryzjerskim, wydaje się być nie do podrobienia. Włosy wtedy lśnią, pięknie się układają i wyglądają jak z reklamy szamponu. Chciałoby się, żeby tak było po każdym myciu, ale potem przychodzi brutalna rzeczywistość i mimo wysiłków nie udaje się powtórzyć fryzury spod ręki mistrza lub mistrzyni. Wystylizowanie włosów w domu w taki sam lub przynajmniej bardzo zbliżony sposób, wydaje się wręcz niemożliwe. Czy jednak faktycznie tak jest? Istnieją kosmetyki do domowego użytku, które udowadniają, że samodzielnie można uzyskać efekt jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Potrzebny jest po prostu odpowiedni kosmetyk do stylizacji, który ujarzmi włosy, a przy tym ich nie obciąży. Kluczem do sukcesu może okazać się krem, spray lub pianka. Sama konsystencja nie ma tu większego znaczenia. Trzeba po prostu znaleźć ten jeden jedyny kosmetyk, który polubi się z naszymi włosami do tego stopnia, że nie będziemy czekać od wizyty u fryzjera do wizyty u fryzjera.

Kosmetyki, które dają efekt jak z salonu fryzjerskiego – Insight Styling

Niedawno pisaliśmy, że na fali powrotów trendów sprzed lat został wskrzeszony także zapomniany kosmetyk do włosów. O jakim mowa? Oczywiście o piance do włosów. Jeżeli kojarzysz ją z przeszłości jako kosmetyk, który skleja włosy i obciąża je, to na szczęście nowoczesne formuły pozwolą ci szybko wyeliminować to wspomnienie. Obecnie dobre pianki do włosów potrafią zdziałać cuda. Jeżeli szukasz kosmetyku, który w szybki i prosty sposób daje efekty, to wypróbują piankę Insight Styling. Dzięki niej dodasz włosom objętości i elastyczności. Wymarzony i trwały kształt fryzury jest na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo ten kosmetyk nie tylko stylizuje, ale jeszcze pielęgnuje włosy. Za sprawą roślinnych składników nawilża i wzmacnia pasma.

Kosmetyki, które dają efekt jak z salonu fryzjerskiego – Color WOW Dream Coat Curly Hair

Fryzjerzy i fryzjerki mają swoje sekrety, dzięki którym nasze włosy po wizycie w ich salonach wyglądają tak wspaniale. Na szczęście część z nich dzieli się swoimi trikami. Jeżeli zastanawialiście się jaki cudem włosy Jennifer Lopez zawsze wyglądają pięknie, to jej stylista fryzur zdecydował się wyjawić tajemnicę, którą okazała się odżywka bez spłukiwania Color WOW Dream Coat Curly Hair. Ten spray do podkreślenia loków sprawia, że włosy stają się sprężyste, gładkie i lśniące. Spektakularny efekt możesz za jego sprawą uzyskać w domowych warunkach. To wszystko za sprawą unikatowej technologii zawierającej 3 skuteczne polimery, które zadbają o doskonałe pofalowanie. Efekt jak z sesji zdjęciowej można uzyskać bez pomocy specjalistów i specjalistek.

Kosmetyki, które dają efekt jak z salonu fryzjerskiego – Olaplex N°6 Bond Smoother

Włosy po wizycie u fryzjera są niezwykle gładkie. Jeżeli właśnie efekt puszenia sprawia, że nie jesteś w stanie cieszyć się podobnymi rezultatami po samodzielnej stylizacji, to istnieje kosmetyk, który pomoże ci je okiełznać. Krem do stylizacji włosów o działaniu regenerującym Olaplex N°6 Bond Smoother to panaceum na właśnie takie problemy. Dzięki niemu możesz zapomnieć o problemie puszenia się nawet na 72 godziny. Krem Olaplex N°6 Bond Smoother przyspiesza także schnięcie włosów, ułatwia ich modelowanie i zapewnia doskonałą ochronę termiczną podczas stylizacji z użyciem wysokiej temperatury. Dzięki olejowi kokosowemu i witaminie E włosy są doskonale nawilżone, gładkie i błyszczące jak spod ręki eksperta lub ekspertki.

Kosmetyki, które dają efekt jak z salonu fryzjerskiego – Shu Uemura Styling tsuki shape

Aby uzyskać perfekcyjną i trwałą fryzurę, nie musisz wybierać się na drogą wizytę do profesjonalisty lub profesjonalistki. Wystarczy odpowiedni kosmetyk do stylizacji i nawet w domu wyczarujesz fryzurę jak z okładki. Definiujący i modelujący spray termoaktywny Shu Uemura Styling tsuki shape to jeden z tych produktów, które mogą uratować sytuację. Zaaplikuj go na osuszone ręcznikiem włosy i wysusz suszarką. Dla dodania objętości i podniesienia fryzury u nasady sięgnij po wałki. Aby stworzyć efekt fal lub loków, wybierz lokówkę. Kosmetyk sprawi, że fryzura zostanie utrwalona, zyska objętości, a do tego będzie prezentować się lekko i naturalnie.

Kosmetyki, które dają efekt jak z salonu fryzjerskiego – Moroccanoil Hydration

Nawilżający krem do stylizacji Moroccanoil Hydration nie tylko pomoże uzyskać wymarzony wygląd fryzury, ale jeszcze odżywki włosy, co dodatkowo spotęguje efekt końcowy. Kosmetyk świetnie poskramia puszące się kosmyki, ułatwia układanie, lekko utrwala, a przy tym jeszcze sprawia, że całość prezentuje się niezwykle naturalnie. Miękkie, błyszczące i sprężyste włosy będą prezentowały się jakby nad wszystkim czuwał świetny fryzjer lub fryzjerka.

 

Zobacz także: