Powiedzmy sobie szczerze: Kourtney Kardashian i Travis Barker to jedna z najbardziej hot par w show-biznesie. Regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Poza tym chętnie opowiadają o łączącym ich uczuciu w mediach (zresztą, nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ celebrytka zasłynęła dzięki reality-show, którego gwiazdami byli członkowie i członkinie jej rodziny). Mieli trzy śluby (dwa w Stanach Zjednoczonych i jeden we Włoszech), natomiast serwisy plotkarskie zza oceanu informują, że chcą powiększyć rodzinę. Myślą poważnie o wspólnej przyszłości. Mimo to nie mieszkają ze sobą. Znamy powód tej decyzji. 

Dlaczego Kourtney Kardashian i Travis Barker nie mieszkają ze sobą? 

Kourtney Kardashian, które jest najstarsza ze sławnych sióstr, gościła ostatnio w podcaście „Not Skinny but Not Fat” i ujawniła, dlaczego nie mieszka ze swoim mężem. Powód zaskakuje, ale jednocześnie jest niezwykle uroczy. Okazuje się, że członkini klanu Kardashian-Jenner i muzyk nie zdecydowali się na przeprowadzkę ze względu na dobro swoich dzieci. Zależy im na tym, aby ta (niezwykle poważna) zmiana była dla nich jak najmniej obciążająca.

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian jest mamą dwóch chłopców (12-letniego Masona i 7-letniego Reigna) oraz dziewczynki – Penelope, która w tym roku skończyła 10 lat. Cała trójka przyszła na świat, gdy celebrytka była w związku ze Scottem Disickiem. Natomiast Travis Barker ma dwoje dzieci – 18-letniego Landona i dwa lata młodszą Alabamę z małżeństwa z Shanną Moakler. Co więcej, pozostaje w dobrych relacjach z Atianą, czyli córką swojej ex, która kilka miesięcy temu obchodziła 23. urodziny. 

Głowni zainteresowani całą sprawą chcą zamieszkać razem i prawdopodobnie zrobią to w mniej lub bardziej odległej przyszłości. Jednak nie znaleźli jeszcze odpowiedniego miejsca. Na szczęście ich domy znajdują się w sąsiedztwie. Dzięki temu spędzają ze sobą dużo czasu, np. w każdą niedzielę spotykają się na wspólną kolację. 

Chcemy, by nasze dzieci czuły się komfortowo, by mieszkały w swoich domach przez całe życie, przez jego większość i żeby każde z nich miało własny pokój – przyznała Kourtney Kardashian w podcaście „Not Skinny but Not Fat”.

Kourtney Kardashian i Travis Barker: historia związku 

Kourtney Kardashian i Travis Barker znają się od lat. Najpierw łączyła ich przyjaźń. Natomiast w 2021 roku przyznali, że jest między nimi coś więcej. Ich relacja weszła na wyższy poziom. W październiku ubiegłego roku Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się. Popularny muzyk poprosił swoją ukochaną o rękę w niezwykle romantycznych okolicznościach – na plaży, w otoczeniu czerwonych róż oraz świec. Po kilku miesiącach gwiazdy wzięły ślub. Pierwsza z trzech ceremonii odbyła się w Las Vegas i nie miała mocy prawnej. Drugą zorganizowano w Santa Barbara. Jak się dowiedzieliśmy, Kourtney Kardashian i Travis Barker zdecydowali się na kameralny ślub cywilny, by dopełnić wszelkich formalności przed wystawną uroczystością we Włoszech. Ta z kolei odbyła się 22 maja 2022 roku. Na ślubie pojawili się bliscy pary (w tym Kim Kardashian, Khloe Kardashian Kendall Jenner oraz Kylie Jenner), a także... tłumy fotoreporterów. Czy kolejnym krokiem będzie kupno wspólnego domu? Prawdopodobnie niebawem się o tym przekonamy.