Mówisz Kris Jenner, myślisz pixie cut. Sławna „mamagerka” praktycznie od początku swojej działalności w przestrzeni publicznej była wierna krótkiej fryzurze à la garçonne („na chłopczycę”). W innym wydaniu można ją było do tej pory zobaczyć jedynie na archiwalnych fotografiach z rodzinnego albumu, którymi 66-latka i jej dzieci od czasu do czasu dzielą się z fanami i fankami w social mediach. Dzięki temu wiemy, że po raz ostatni Kris miała dłuższe włosy wiele lat temu, jeszcze za czasów małżeństwa z ojcem Kourtney, Kim i Khloé, czyli Robertem Kardashianem, z którym rozwiodła się w 1991 roku.

Diabeł ciężko pracuje, ale Kris Jenner pracuje ciężej

Kris Jenner to niezwykle obrotna bizneswoman i istny „mózg operacji” odpowiedzialny za większość spektakularnych sukcesów swoich córek. Tajemnicą poliszynela jest bowiem, że to właśnie ona stoi za przeciekami do mediów na temat najbardziej pikantnych szczegółów z ich życia. Mieszkanka Calabasas jak mało kto wie, w jaki sposób w odpowiednim momencie przyciągnąć uwagę prasy i fanów, aby wypromować najnowsze projekty członków swojej rodziny. I przy okazji nieźle na tym zarobić, ponieważ pobiera spory procent od wielomilionowych dochodów swoich podopiecznych.

Jeśli więc zastanawialiście, co takiego tym razem wymyśli Kris Jenner, aby cały świat przypomniał sobie o Kardashianach na chwilę przed premierą ich nowego reality show, to chyba znacie już odpowiedź. I nie mamy tu na myśli jedynie „spontanicznego” ślubu jej najstarszej córki w Las Vegas.

Kris Jenner zmieniła fryzurę

Zaledwie tydzień przed emisją pierwszego odcinka „The Kardashians”, a w dniu premiery nowej kolekcji kosmetyków Kylie i Kendall, Kris postanowiła zaprezentować światu efekty swojej drastycznej metamorfozy. Po praktycznie kilkudziesięciu latach celebrytka pożegnała się bowiem ze swoją słynną już fryzurą „na chłopaka”. Okazuje się, że w końcu postanowiła zapuścić włosy i postawić na klasycznego boba z grzywką.

Pasuje jej takie cięcie? Pozostawiamy to waszej ocenie. Pierwsze zdjęcia Kris Jenner w nowej fryzurze znajdziecie już teraz w naszej galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.