Niedawno potwierdzono uczestników i uczestniczki 16. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazuje się jednak, że te informacje to nie jedyna nowość, na którą możemy liczyć w związku z kolejnym sezonem. Podczas oglądania „TTBZ 16” zobaczymy także nowego jurora. Już teraz wiadomo, że uczestnicy będą poddawani ocenie między innymi Krzysztofa Cugowskiego. Czyje miejsce w programie zajmie popularny wokalista?

Krzysztof Cugowski jurorem „TTBZ” – który juror zrezygnował?

Za jurorskim stołem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w poprzedniej edycji zasiadali Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Gromee i Katarzyna Skrzynecka. Show cieszące się tak dużą popularnością i wysoką oglądalnością z pewnością jest takie także za ich sprawą. Wszyscy fani i fanki mogli zatem być rozczarowani, kiedy niedawno Gromee ogłosił, że żegna się z programem. Muzyk podkreślił, że udział w show był dla niego piękną przygodą. Jednak inne zobowiązania zawodowe sprawiają, że musi ją zakończyć. Dodatkowo Gromee podkreślił, że jego mocno ograniczony czas wynika także ze spraw rodzinnych, bo właśnie oczekuje na narodziny kolejnego dziecka. Tak właśnie muzyk pożegnał się z oglądającymi program za pośrednictwem Facebooka. Na nazwisko jego następcy nie trzeba było długo czekać. Już teraz wiemy, że za jurorskim stołem w show Polsatu usiądzie Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski jurorem „TTBZ” – nowy juror w programie

Współzałożyciel Budki Suflera z pewnością świetnie zna program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 15. edycji show brał bowiem udział jego syn. Krzysztof „Chris” Cugowski cieszył się ogromną sympatią widzów i wielokrotnie prezentował talent, który odziedziczył po sławnym ojcu. Teraz to on będzie mógł zasiadać przed telewizorem, żeby kibicować swojemu tacie, który w każdym odcinku będzie oglądał występy zza jurorskiego stołu.