„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca z 16. edycją

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to flagowy format Telewizji Polsat. Program obecny jest na antenie już od niemal ośmiu lat i nie jest tajemnicą, że swego czasu zdążył zaliczyć spory spadek oglądalności. Dzięki zmianie dnia i pory emisji na piątkowy wieczór, od paru sezonów przeżywa jednak prawdziwy renesans popularności. Bardzo dobre wyniki ostatnich edycji show sprawiły, że władze stacji postanowiły kontynuować emisję produkcji w 2022 roku. Jak udało nam się dowiedzieć, nagrania nowych odcinków startują jeszcze w tym miesiącu!

Wiemy, kto wystąpi w 16. sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Polsat na razie nie spieszy się z ogłoszeniem pełnej listy uczestników i uczestniczek 16. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od czego są jednak media plotkarskie? Nazwisko pierwszej gwiazdy nadchodzącej edycji show ujawnił serwis internetowy Pomponik.pl.

Co już na drugi dzień potwierdziła stacja, w programie zobaczymy popularną modelkę i celebrytkę, Karolinę Pisarek. To spora niespodzianka, bowiem do tej pory raczej niewiele osób wiedziało, że finalistka 5. edycji „Top Model” może się pochwalić umiejętnościami wokalnymi.

Fakt, że 24-latka lubi i potrafi całkiem nieźle śpiewać nie powinien być jednak zaskoczeniem dla tych, którzy pamiętają jej występ w innym show TVN. W 2. sezonie programu „Ameryka Express”, która zresztą wygrała, kamery nie raz uchwyciły bowiem momenty, gdy Pisarek dawała upust swoim wokalnym zapędom.

Podczas emocjonującego wyścigu celebrytów po Gwatemali i Kolumbii modelka śpiewała m.in. hit Urszuli „Dmuchawce, latawce, wiatr” oraz przebój „Świat się pomylił” z repertuaru swojej koleżanki z programu, Patrycji Markowskiej.

Co więcej, z oficjalnego profilów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że w kolejnej edycji wystąpi także doświadczona wokalistka Anna Jurksztowicz. To jednak nie koniec ekscytujących ogłoszeń.

Informacje na temat składu 16. sezonu show przekazał następnie serwis Pudelek.pl, któremu nieoficjalnie udało się ustalić pełną listę uczestników. Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu, swoje metamorfozy w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej prezentować będą również:

Zobacz także:

  • piosenkarka Viki Gabor;
  • piosenkarka Ania Rusowicz;
  • aktor Andrzej Kozłowski;
  • aktor Patryk Cebulski;
  • aktor Maciej Radel;
  • oraz popularny w latach 00. belgijski piosenkarz Danzel.