Krzysztof Ibisz na koncercie „100 lat Disneya”

Krzysztof Ibisz już od przeszło 20 lat jest jedną z głównych twarzy Telewizji Polsat. Popularnego prezentera telewizyjnego i aktora nie mogło więc zabraknąć na współorganizowanym przez stację uroczystym koncercie „100 lat Disneya”. Uczestnik 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” we wtorkowy wieczór stawił się więc punktualnie w gmachu Teatru Polskiego w Warszawie, gdzie odbywała się medialna impreza. Dziennikarz nie pojawił się tam jednak sam.

Krzysztof Ibisz przyszedł na imprezę z synem. Tak dziś wygląda Vincent

Krzysztof Ibisz nieco zaskoczył obecnych na wydarzeniu fotoreporterów. Zdecydował się bowiem celebrować okrągłą rocznicę założenia kultowej wytwórni filmowej w towarzystwie swojego środkowego syna. Trudno się jednak temu dziwić. Vincent Ibisz niezwykle rzadko pojawia się publicznie u boku swojego sławnego ojca. Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce ponad cztery lata temu na planie programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Od tamtego czasu chłopak jednak mocno się zmienił.

Syn Krzysztofa Ibisza i jego drugiej żony, znanej z prowadzenia programu „Pani Gadżet” aktorki i prezenterki Anny Nowak-Ibisz, w lutym tego roku skończył już 17 lat. Młodzieniec w niczym nie przypomina już chłopczyka, który wiosną 2019 roku pozował ze swoim tatą do zdjęć na planie tanecznego show.

Jak można się było spodziewać, fakt ten oczywiście nie umknął czujnym internautom. Niektóre osoby od razu zwróciły uwagę na to, że z wiekiem Vincent zaczyna coraz bardziej przypominać swojego ojca. W tym gronie znalazła się nawet Magdalena Stępień, która podobnie jak obecna żona Ibisza, Joanna Ibisz (z domu Kudzbalska), brała w przeszłości udział w programie „Top Model”.

Ale podobny – napisała była partnerka Jakuba Rzeźniczaka.

Podobnego zdania, co uczestniczka piątej edycji show TVN, byli też inny obserwatorzy profilu Krzysztofa Ibisza w serwisie Instagram.

Czysty tatuś, kropla w kroplę

Wow, ma coś z taty

Bardzo przystojny chłopiec

– czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Najnowsze zdjęcia Vincenta Ibisza znajdziecie w poniższej galerii.