Książę Louis, czyli najmłodsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate skończył dzisiaj 2 lata. A jak wiadomo, urodziny każdego dziecka z rodziny królewskiej to okazja to zaprezentowania najnowszych zdjęć. I tak tez się stało. Na Instagramie Kensington Palace pojawiła się mała sesja zdjęciowa, a jej autorką tradycyjnie jest księżna Kate. Aż trudno uwierzyć, że ten mały chłopiec to książę Louis. Przecież wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że to mały bobas! 

Książę Louis z okazji swoich 2. urodzin zapozował mamie tuż po tym, jak wykonał przy użyciu farb rysunek, będący odbiciem jego dłoni. Kto wie, może to kolejna tradycja w rodzinie księcia i księżnej Cambridge. Na fotografiach widać, że zabawa w małego artystę, jak i sesja była dla malca niemałą frajdą. Zresztą, zobaczcie sami! 

Książę William i księżna Kate pokazali swój dom! Tak wygląda ich posiadłość, w której spędzają Wielkanoc z dziećmi >>>

Książę Louis Arthur Charles, czyli Ludwik Artur Karol z Cambridge urodził się 23 kwietnia 2018 roku w St. Mary's Hospital w Londynie. Czyli tam, gdzie jego starsze rodzeństwo, 6-letni książę George i 4-letnia księżniczka Charlotte, a także ojciec książę William (37 lat). Louis zajmuje piąte miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu, na którym cały czas zasiada jego prababka, Elżbieta II (ostatnio obchodziła 94. urodziny). Przed nim są oczywiście siostra, brat, ojciec oraz dziadek, książę Karol. 

Książę William wyznał, co powiedziałby swojemu dziecku, gdyby któreś okazało się gejem lub lesbijką >>>