Książę Louis robi ostatnio prawdziwą furorę w sieci. W ubiegły czwartek media na całym świecie obiegły zabawne zdjęcia, na których prawnuk królowej Wielkiej Brytanii zasłania sobie uszy podczas jubileuszowego przelotu samolotów nad Pałacem Buckingham. Zaledwie dwa dni później najmłodsze dziecko Williama i Kate ponownie zwróciło na siebie uwagę fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Podczas kolejnego dnia hucznych obchodów Platynowego Jubileuszu Elżbiety II fotoreporterzy przyłapali małego księcia na dość niesfornym zachowaniu, które mocno dało się we znaki jego mamie.

Książę Louis stroi miny i dokucza księżnej Kate

Jak przystało na czterolatka, książę Louis na razie nie przejmuje się zbytnio zasadami etykiety na brytyjskim dworze. Syn księcia i księżnej Cambridge nie miał więc żadnych oporów przed tym, aby w trakcie oficjalnych uroczystości na cześć jego słynnej prababci ostentacyjnie okazywać swoje znudzenie. Liczne upomnienia ze strony Kate Middleton zdawały się na nic. Chłopiec nie tylko stroił głupie miny i wystawiał język, ale w pewnym momencie nawet położył swoją malutką dłoń na ustach strofującej go po raz kolejny mamy.

W pewnym momencie do akcji wkroczyła nawet poirytowana fochami swojego młodszego brata siedmioletnia księżniczka Charlotte. Co ciekawe, dokazującego Louisa zdołał okiełznać dopiero jego dziadek. Piąty w kolejce do brytyjskiego tronu członek royal family uspokoił się bowiem dopiero w momencie, gdy znalazł się na kolanach siedzącego w pobliżu księcia Karola.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zdjęcia, które trafiły następnie do sieci, w oka mgnieniu stały się hitem internetu, służąc użytkownikom serwisów społecznościowych praktycznie jako gotowe memy.

Najlepsze i najzabawniejsze ujęcia księcia Louisa z obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II znajdziecie w galerii.