Pippa Middleton znów jest w ciąży! Pierwsze spekulacje na temat odmiennego stanu siostry księżnej Kate pojawiły się w sobotę, 4 czerwca. Media obiegły wówczas jej zdjęcia z koncertu nazwanego Platynowym Party w Pałacu, podczas którego wystąpiły m.in. takie gwiazdy muzyki jak Queen + Adam Lambert, Alicia Keys, Hans Zimmer, Andrea Bocelli oraz tegoroczny reprezentant Wielkiej Brytanii na Eurowizji, Sam Ryder.

Pippa Middleton spodziewa się trzeciego dziecka

Pippa Middleton zjawiła się na hucznych obchodach Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II w towarzystwie swojego męża Jamesa Matthewsa, brata Jamesa Middletona i jego pochodzącej z Francji żony Alizée Thévenet. 38-latka wybrała na tę okazję zieloną sukienkę, która podkreśliła jej mocno już dostrzegalne ciążowe krągłości. Rzecznik prasowy brytyjskiej celebrytki odmówił udzielenia komentarza na ten temat. Radosne wieści potwierdziły jednak już na drugi dzień osoby z jej bliskiego otoczenia w rozmowie z magazynem „People”.

Przypomnijmy, że Pippa Middleton i jej mąż, były kierowca wyścigowy, a obecnie człowiek finansów zajmujący się funduszami inwestycyjnymi, pobrali się 20 maja 2017 roku. Ślub odbył się w St. Mark’s Church w Englefield, czyli miejscowości położonej kilkanaście kilometrów od rodzinnego domu panny młodej w hrabstwie Berkshire.

Rok później siostra Kate Middleton i miliarder ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Ich syn Arthur Michael William przyszedł na świat 15 października 2018 w szpitalu św. Marii w Londynie. W marcu 2021 roku para doczekała się drugiej pociechy. W marcu 2021 roku para doczekała się drugiej pociechy – córki o imionach Grace Elizabeth Jane.

Zdjęcie Pippy Middleton z Platynowego Party w Pałacu możecie obejrzeć w galerii.