Dzień Ojca w Wielkiej Brytanii wypada w tym roku 19 czerwca. Książę William zdecydował się więc uczcić tę datę i na oficjalnym instagramowym koncie napisał ciepłe życzenia, które skierował do wszystkich ojców, a także dziadków. Post postanowił zilustrować niepublikowanym wcześniej zdjęciem.

Książę William podzielił się nowym zdjęciem z dziećmi z okazji Dnia Ojca

Książę William i trójka jego pociech – 9-letni George, 7-letnia Charlotte i 4-letni Louis – na najnowszym zdjęciu wyglądają na czwórkę rozrabiaków. A na pewno świetnie się bawili podczas sesji zdjęciowej, o czym bezsprzecznie świadczą ich naprawdę szerokie uśmiechy. Ciekawe, co ich aż tak rozbawiło! Książę czule obejmuje dwójkę swoich najstarszych dzieci, a najmłodszy Louis siedzi na ramionach ojca i trzyma go za głowę, choć wygląda raczej jakby go łaskotał. 

 

Zdjęcie, choć wcześniej niepublikowane, może wyglądać nieco znajomo. Bez wątpienia powstało ono podczas wakacji rodziny królewskiej, które spędzali jesienią zeszłego roku w Jordanii. Jedno ze zdjęć z tej sesji zostało opublikowane jako rodzinna kartka świąteczna w grudniu 2021 roku (okładka tego artykułu). Jednak na nim znalazła się także księżna Kate. Zdjęcie wzbudziło wiele pozytywnych emocji w sieci. Podobnie jak to najnowsze z okazji Dnia Ojca. I choć na tym tło jest nieco inne, to wciąż charakterystyczne dla Jordanii. Poza tym ubrania pozujących również świadczą o tym, że to ta sama sesja.

Przy okazji warto przypomnieć, że już za dwa dni, czyli 21 czerwca kolejna ważna data dla księcia Williama i jego bliskich. Otóż następca brytyjskiego tronu będzie obchodził 40. urodziny!