Dannie Kohan ma bardzo poukładane życie. Poranny prysznic i makijaż zajmują jej równo trzydzieści sześć minut, a jeśli dodatkowo myje włosy – czterdzieści trzy minuty. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe uważa, że zanim para zdecyduje się wziąć ślub, związek powinien trwać dwadzieścia cztery miesiące. Z kolei trzydziestka to idealny wiek, by stanąć na ślubnym kobiercu. Tak, Dannie Kohan jest też tą osobą, dla której odpowiedź na pytanie: „Gdzie widzisz siebie za pięć lat?” nie stanowi najmniejszego problemu. Ma przecież wszystko zaplanowane.

Pewnego dnia po udanej rozmowie kwalifikacyjnej w wymarzonej kancelarii prawnej Dannie umawia się ze swoim chłopakiem na romantyczną kolację, a ta przeradza się w bajkowe zaręczyny. Kiedy wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, Dannie zasypia i budzi się… w 2025 roku. I to w innym mieszkaniu, z innym pierścionkiem zaręczynowym na palcu i przy zupełnie obcym mężczyźnie. Po godzinie jednak budzi się ponownie, tym razem już w dobrze znanym sobie świecie. Ale czy na pewno?


Klub Książkowy Glamour: Nasze czytelniczki przeczytały książkę „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza [recenzje] >>>
 

fot. Agnieszka Kwiatkowska


Przeczytaliśmy książkę Pięć lat z życia Dannie Kohan Rebekki Serle. Oto, co o niej sądzimy! 

Powieść Pięć lat z życia Dannie Kohan autorstwa Rebekki Serle, w Polsce wydana przez wydawnictwo Czwarta Strona, to historia, która was rozbawi, zaskoczy i wzruszy. Być może nawet do łez. Stworzeni przez Serle bohaterowie są autentyczni, więc w trakcie czytania nietrudno się do nich przywiązać. Książka Serle to pozycja z serii tych nieprzewidywalnych. Jeśli na początku wydaje się wam, że wiecie, w jakim kierunku potoczy się akcja, to owszem, tylko się wam wydaje. Przygotujcie się na nieoczekiwane zwroty akcji i przystanki podczas lektury pt.: „Co tu się właśnie wydarzyło!?”.

Pięć lat z życia Dannie Kohan to książka o przeznaczeniu i odkrywaniu siebie. O momentach, które dopadają każdego z nas – kiedy czujemy się słabi i wydaje nam się, że nie damy rady się podnieść. A także o przyjaźni, której przykładem są tutaj Dannie oraz jej przyjaciółka z dzieciństwa, Bella. Jeśli potrzebujecie lektury, która pozwoli wam ukoić smutek i poczuć się, jak po rozmowie z najbliższa wam osobą, Pięć lat z życia Dannie Kohan to odpowiedni wybór.

Wyjątkową powieść Pięć lat z życia Dannie Kohan autorstwa Rebekki Serle możecie kupić TUTAJ >>>


[KSIĄŻKA TYGODNIA] „Normalni ludzie” autorstwa Sally Rooney, jedna z ulubionych książek Baracka Obamy w 2019 roku >>>