Księżna Kate i książę William należą do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Po śmierci królowej Elżbiety II najstarszy syn króla Karola III zajął pierwsze miejsce w kolejce do tronu, poza tym zyskał tytuł księcia Walii. Jego żona została natomiast księżną Walii. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec (poważnych) zmian w ich życiu. Jak poinformowały media zza oceanu, para planuje kolejne dziecko. Co wiemy na ten temat?

Księżna Kate i książę William planują czwarte dziecko?

Księżna Kate i książę William mają trójkę dzieci: 9-letniego George’a, 7-letnią Charlotte oraz 4-letniego Louisa. Co ciekawe, członkini royal family nie ukrywa, że chciałaby powiększyć rodzinę. Zarówno ona, jak i jej ukochany żartują na ten temat nawet podczas publicznych wyjść. William zawsze się martwi, gdy spotykam dzieci, które jeszcze nie skończyły roku – przyznała podczas spotkania w ramach Copenhagen Infant Mental Health Project. – Wracam do domu i mówię: postarajmy się o jeszcze jedno – dodała. Do tego tabloidy regularnie spekulują na temat ciąży Kate Middleton, dokładnie analizując jej stylizacje i dopatrując się ewentualnych krągłości (tym samym zapominając, że ludzkie ciało ciągle się zmienia, a zaokrąglony brzuch jest czymś absolutnie naturalnym i nie musi oznaczać ciąży). 

W październiku znów zrobiło się głośno o (domniemanym) kolejnym dziecku pary. Serwis „Us Weekly” podał, że od pewnego czasu 40-letnia arystokratka otwarcie mówi o swoich pragnieniach. Podobno od zawsze marzyła o czwórce dzieci. A ostatnio przekonała do tego samego swojego męża. 

Już od jakiegoś czasu Kate mówi, że pragnie czwartego dziecka – ujawnił informator „Us Weekly”. – Zawsze chciała mieć czwórkę. Choć William był zadowolony z trójki, udało jej się go przekonać. 

Księżna Kate i książę William poinformują o ciąży na początku 2023 roku? 

Co więcej, informator wspomnianego serwisu show-biznesowego przyznał, że osoby z bliskiego otoczenia księżnej Kate i księcia Williama nie byłyby zaskoczone, gdyby na początku przyszłego roku główni zainteresowani całą sprawą ogłosili, że wspomniani na początku książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis będą mieli rodzeństwo. 

[Ich znajomi – przyp. red.] nie byliby zaskoczeni, gdyby poinformowali o ciąży na początku przyszłego roku – dodał informator serwisu „Us Weekly”. 

Warto jednak pamiętać, że (przynajmniej na razie) informacje na ten temat nie zostały potwierdzone. Czy księżna Kate i książę William skomentują medialne doniesienia? Cóż, czas pokaże. W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na ewentualny rozwój wydarzeń.