Sylwester 2022/23 w telewizji

Choć do Nowego Roku pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie, polski internet już od kilku dni żyje ogłoszeniami na temat telewizyjnych koncertów sylwestrowych. A to wszystko dzięki Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat, które już jakiś czas temu na dobre rozpoczęły zaciętą walkę o jak najwyższe słupki oglądalności w trakcie zbliżającej się wielkimi krokami nocy sylwestrowej. Nie da się ukryć, że atmosferę oczekiwania na gorące wieści dodatkowo podkręciła nieoficjalna wiadomość na temat zagranicznej gwiazdy Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Portal Wirtualna Polska dotarł bowiem do informacji, że jedną z zagranicznych artystek, o którą rzekomo stara się TVP, jest sama Dua Lipa.

Rozmowy są prowadzone z kilkoma dużymi nazwiskami z zagranicy, a jednym z nich jest właśnie Dua Lipa – wyjawiło źródło WP.

Zagraniczna gwiazda Sylwestra Marzeń z Dwójką – nowe informacje

Pomimo ogromnego zainteresowania ze strony mediów i internautów ewentualnym występem brytyjsko-albańskiej piosenkarki w zimowej stolicy Polski, przedstawiciele TVP nabrali wody w usta. Zaskakujących plotek na temat rzekomych negocjacji z managementem wykonawczyni hitu „Cold Heart” nie skomentowano nawet podczas środowej konferencji prasowej Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Co ciekawe, do medialnych doniesień o występie międzynarodowej supergwiazdy odniosły się już za to władze Zakopanego. Czego się dowiedzieliśmy? Nie będziemy dłużej trzymać was z niepewności. Wiceburmistrz Zakopanego, Agnieszka Nowak-Gąsienica, w rozmowie z portalem Onet wyjawiła, że główną gwiazdą Sylwestra Marzeń z TVP2 faktycznie będzie popularny wykonawca z zagranicy. 

My już wiemy, kto to będzie, ale to na razie tajemnica. To będzie gwiazda światowego formatu porównywalna do tych, które TVP zapraszało do Zakopanego w poprzednich latach – wyjawiła wiceburmistrz Zakopanego.

Agnieszka Nowak-Gąsienica poinformowała jednak, że gwiazdą, z którą finalnie Telewizja Polska podpisała kontrakt na występ 31 grudnia na wielkiej scenie u podnóża Tatr, nie została Dua Lipa.

Nie będzie to jednak na pewno wokalistka Dua Lipa, której przyjazd do Zakopanego zapowiadał kilka dni temu jeden z portali – dodała wiceburmistrz Zakopanego.

Przypomnijmy, że w minionych latach zagranicznymi gwiazdami sylwestrowej imprezy publicznego nadawcy byli: Luis Fonsi (2017), Alvaro Soler (2018), Natalia Oreiro (2019) i Jason Derulo (2021).

Kogo obstawiacie w tym roku?

Zobacz także:

Jason Derulo / fot. Getty Images