Sylwester Marzeń z Dwójką wraca do Zakopanego

Grudzień za pasem, a to w świecie mediów może oznaczać tylko jedno. Największe stacje telewizyjne już od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do ostatniej nocy w roku. Telewizja Polska stawia na sprawdzone rozwiązania. Podobnie jak w poprzednich latach, tym razem publiczny nadawca również organizuje wielką plenerową imprezę o nazwie Sylwester Marzeń z Dwójką. Jeśli chodzi o lokalizację, zaskoczeń brak. Sylwester 2022 z TVP2 po raz kolejny odbędzie się u podnóża Tatr, czyli na Równi Krupowej w Zakopanem.

Sylwester 2022 z TVP2 – ujawniono pierwsze gwiazdy

Na razie wszystko wskazuje na to, że bez większych niespodzianek obędzie się także w kwestii doboru artystów. Na liście artystów znalazły się gwiazdy od dłuższego czasu związane z TVP. Skąd to wiemy? 26 listopada w zimowej stolicy Polski odbyły się nagrania spotu promującego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Na zdjęciach z planu wypatrzyliśmy takich wykonawców jak Viki Gabor, Maja HyżyStanisław Karpiel-Bułecka, zespół Komodo oraz Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz.

Sławomir i Kajra / fot. AKPA

Co ciekawe, potwierdziły się też doniesienia o tym, że Nowy Rok z widzami TVP2 przywita... Marina Łuczenko-Szczęsna. Warto dodać, że będzie to pierwszy od 12 lat występ Mariny na koncercie sylwestrowym organizowanym przez Telewizję Polską.

Marina jest w doskonałej formie. Jej występ w „Pytaniu na śniadanie” został bardzo dobrze odebrany przed produkcję i spotkał się z pozytywną reakcją ze strony widzów. Stacja nie miała wątpliwości, że zaproponowanie jej występu w Zakopanem jest dobrym pomysłem – donosił kilka dni wcześniej informator serwisu Jastrząb Post.

Z kolei według nieoficjalnych ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, w gronie gwiazd Sylwestra 2022 z TVP2 znajdą się również: zwyciężczyni 4. edycji emitowanego w Dwójce programu „The Voice Kids” i reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci Sara James, zespół Golec uOrkiestraZenek Martyniuk z grupą Akcent oraz discopolowy zespół Boys.

To jednak nie wszystko. Jak donosi serwis internetowy Party.pl, Sylwestra Marzeń z Dwójką swoim występem uświetnić ma także Justyna Steczkowska, która w ostatnim czasie regularnie pojawiała się w TVP2 jako trenerka w programie „The Voice of Poland”.

Zobacz także:

Sylwester TVP w Zakopanem bez Maryli Rodowicz

W kontekście sylwestrowych ogłoszeń warto również wspomnieć o tzw. wielkich nieobecnych. W tym roku na Sylwestrze organizowanym przez Telewizję Polską zabraknie bowiem Maryli Rodowicz. Żywa legenda polskiej estrady zdradziła, że w tym roku TVP spóźniło się z zaproszeniem.

Nie bardzo mogę mówić, bo to są tajemnice zawodowe, ale po prostu Telewizja za późno się zgłosiła – wyjawiła w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Okazuje się, że artystka zdążyła już przyjąć inną ofertę. Szczegóły dotyczące sylwestrowych planów wykonawczyni przeboju „Niech żyje bal” na razie owiane są jednak tajemnicą.

Podpisałam już kontrakt z kimś innym, ale nie mogę powiedzieć, z kim – oznajmiła gwiazda.

Zaskoczeni?