To bez wątpienia jeden z najszerzej komentowanych wywiadów ostatnich miesięcy w polskich mediach. Co ciekawe, jeszcze do niedawna prawie nikt nie znał jego dokładnej treści. Mowa oczywiście o rozmowie, jaką Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przeprowadzili z Dodą w ramach swojego autorskiego podcastu publikowanego na łamach Onetu. Po ponad dwóch tygodniach od nagrania, które zakończyło się przedwczesnym opuszczeniem studia przez artystkę, do sieci trafił zapis wywiadu.

Przerwany wywiad Dody u Wojewódzkiego i Kędzierskiego

Temat wywiadu Wojewódzkiego i Kędzierskiego z Dodą przewija się w mediach już od kilku tygodni. 21 października redakcja Onetu poinformowała, że wykonawczyni przeboju „Melodia ta” przerwała wywiad i wyszła ze studia po zaledwie 20 minutach rozmowy.

Nie podobały się jej pytania prowadzących. Piosenkarka uznała je za poniżające i nie wyraziła zgody na publikację – ujawnił portal.

O kulisach zakończonej w nieprzyjemnej atmosferze wizyty wokalistki w studiu podcastu opowiedzieli także sami zainteresowani.

To nie miał być wieczór panieński ani spotkanie szefów fanklubu, tylko miało być spotkanie z dziennikarzami. Ja od wielu lat miałem taki problem, że moje pytania powodują dyskomfort, bo są dociekliwe – komentował Wojewódzki.

O powodach swojego zachowania Doda opowiedziała niedawno w rozmowie z Szymonem Majewskim. Gwiazda zapewnia, że początkowo nic nie wskazywało na to, że jej rozmowa z „królem TVN” potoczy się aż tak źle.

Wiedziałam, że jestem zapraszana na promocję płyty. Było bardzo miło. Byłam odprowadzona przez chłopaków z samochodu. Zapewniana, że będzie fajna, koleżeńska atmosfera. Bardzo cieszyłam się na tę rozmowę – wyznała na antenie Radia Zet.

Zobacz także:

Doda stwierdziła, że nie miała ochoty mierzyć się z napastliwymi pytaniami dziennikarza.

Jeśli ktoś zwabia kogoś pod pretekstem pokojowej rozmowy, a tak naprawdę ma w intencji wojnę czy walkę, to musi się mierzyć z tym, że druga osoba stwierdzi, że walczyć nie ma, o co i po prostu zostawi go samego na polu tej walki – stwierdziła.

O tym, że Doda ma już dość medialnych konfliktów mogliśmy się dowiedzieć chociażby z ostatniego wywiadu, którego gwiazda udzieliła naszemu serwisowi.

Nie mogę i nawet nie chcę narażać się na toksyczne sytuacje czy toksycznych ludzi. Wcześniej mogły być one nawet dla mnie jakąś wodą na młyn i wchodziłabym w jakieś walki czy konflikty. Teraz z satysfakcją bardzo asertywnie stopuję takie rzeczy, bo ważniejszy jest dla mnie mój komfort psychiczny – powiedziała w rozmowie z redaktorem glamour.pl, Robertem Choińskim.

Kuba Wojewódzki jednak udostępnił wywiad z Dodą

Mimo wcześniejszych komunikatów o tym, że Doda nie zgodziła się na publikację rozmowy, Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim oficjalnym fan page'u zapis wywiadu. Wynika z niego, że showman od początku nawiązywał do bolesnych wątków z życiorysu swojej gościni, w tym o szeroko komentowany w mediach konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak, który odbił się negatywnie na stanie zdrowia rodziców Dody.

Od 20 minut mnie maglujesz o najgorsze rzeczy w moim życiu. Może dla ciebie to jest śmieszne, ale dla mnie policja, prokuratura, twoja przyjaciółka Szulim, która r*******a życie moim rodzicom… To nie jest nic śmiesznego – oznajmiła artystka na krótko przed opuszczeniem studia.

A nie chcesz zrobić przerwy i wrócić do tej rozmowy? Za chwilę? – tak Wojewódzki próbował namówić ją na kontynuowanie wywiadu.

Nie – odparła krótko Doda.

Co ciekawe, w tym przypadku internauci w znacznej mierze stanęli po stronie Dody. W komentarzach pod postem na profilu Kuby Wojewódzkiego czytamy:

No, to nie dziwię się, że wyszła. Rozumiem dociekliwe pytania, ale to był ciągły atak, o płytę ledwo co zahaczyliście.

Słaby ten wywiad, ukierunkowany negatywnie.

Miała racje, że wyszła. Ile można wałkować te same tematy? Strasznie negatywny ten wywiad.

Zgadzacie się?

Zapis całej rozmowy znajdziecie poniżej.