Emocje wokół książęcego ślubu, który odbył się w sobotę, jeszcze nie opadły. Wciąż pojawiają się nowe ciekawostki w związku z ceremonią zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego. Rozwikłaliśmy już zagadkę, dlaczego mama panny młodej siedziała w kaplicy sama, a obok księcia Williama było puste miejsce. Wiemy też, jakiego lakieru do paznokci użyła Meghan na to wyjątkowe wydarzenie. Wczoraj żona Harry'ego pojawiła się po raz pierwszy oficjalnie jako księżna Sussex, a jej zachowawczą stylizację zobaczycie tutaj >>> Pisaliśmy także o pomysłowych gościach, którzy postanowili sprzedać gift bagi z wesela na eBay'u.

Mimo tego, że to para nowożeńców była w centrum uwagi, goście również wzbudzali wiele emocji. Oprócz celebrytów, takich jak m.in. Victoria i David Beckhamowie, Amal i George Clooney i Oprah Winfrey, nie zabrakło oczywiście rodziny królewskiej, a wśród nich pewnego przystojnego kawalera, który zwrócił uwagę szczególnie damskiej części internautek. Louis Spencer jest kuzynek księcia Harry'ego i synem młodszego brata księżnej Diany, hrabi Charlesa Spencera i eks modelki Catherine Victorii Lockwood. Jego rodzice są rozwiedzenie, a na royal wedding 24-letni Louis przyszedł w towarzystwie swoich sióstr, Lady Elizy i Kitty Spencer.

Te reguły właśnie zaczęły bezwzględnie obowiązywać Meghan Markle >>>

Nie dziwi nas szał wokół przystojnego Brytyjczyka o królewskich korzeniach. Louis jest świetną partią! 24-latek studiuje obecnie na Uniwersytecie Edynburskim i jest wicehrabią posiadłości w Althorp. Już wkrótce przejmie tytuł po swoim ojcu i zostanie hrabiną, a majątek rodziny Spencerów wynosi około 200 milionów dolarów! Jakaś chętna, aby być hrabiną?