Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w 2017 roku i byli jedną z najpopularniejszych par. Niecały rok później na świat przyszła ich córka Stormi Webster. Celebrytka do ostatniego momentu utrzymywała ciążę w tajemnicy, aby nacieszyć się tym magicznym czasem z bliskimi. Kylie i Travis zakochali się w swoim dziecku i byli bardzo szczęśliwi jako rodzice. Wszystko wyglądało na to, że między nimi świetnie się układa. Niestety jesienią 2019 roku artysta i członkini klanu Kardashian-Jenner postanowili się rozstać. Nie zabrakło spekulacji o tym, że raper zdradził celebrytkę, ale oficjalnym powodem okazały się odmienne priorytety. Jakiś czas temu para miała znów do siebie wrócić, ale w ostatnich miesiącach Kylie Jenner pozowała w objęciach innego mężczyzny. Jej nowym wybrankiem jeszcze do niedawna był przystojny model Fai Khadra i bliski przyjaciel jej siostry Kendall Jenner. Wygląda jednak na to, że przelotny związek to już przeszłość, a Kylie po raz kolejny wróciła do Travisa. Co więcej, fani dopatrzyli się znaków, według których wywnioskowali, że para spodziewa się drugiego dziecka!

Kylie Jenner i Travis Scott zaręczyli się? Celebrytka pokazała efektowny pierścionek >>>

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie! Fani podejrzewają, że para spodziewa się drugiego dziecka

Kylie Jenner od zawsze powtarzała, że chce mieć dużą rodzinę i pragnie, aby jej córeczka Stormi miała rodzeństwo. Nieporozumienie w kwestii przyszłości było z resztą przyczyną rozstania jej i ojca jej córeczki – popularny raper nie planował tak szybko się ustatkować. Wygląda jednak na to, że Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem, a 29-latek zweryfikował swoje priorytety i postanowił zaangażować się w budowanie rodziny. Celebrytka dodała wspólne zdjęcie z ojcem Stormi, tym samym potwierdzając, że znów jest z nim w związku. 

Co więcej, niektórzy dopatrzyli się delikatnie zaokrąglonego brzuszka u Kylie Jenner na najnowszym zdjęciu z Travisem Scottem. Poza tym fani wnioskują, że celebrytka i raper po raz drugi zostaną rodzicami, ponieważ na Instagram Stories, 23-latka pokazała mnóstwo bukietów kwiatów. Kolejny szczegół, dowodzący tego, że Kylie jest w ciąży? Dziecięce sneakersy Nike w kolorach ciemnej zieleni, czerni i pomarańczy, które fani uznali za chłopięce! Czy Travis i Kylie znów zostaną rodzicami? Tego nie wiadomo, ponieważ wymienione rzeczy są tylko poszlakami i domysłami obserwatorów. Jedno jest pewne: para znów jest razem i poinformuje o powiększeniu rodziny na własnych zasadach, tak jak było w przypadku narodzin ich pierwszego dziecka.