Nikt z nas nie spodziewał się, że relacja Kylie Jenner i Timothée Chalameta przerodzi się w coś więcej. Od kilku miesięcy mamy potwierdzenie, że celebrytka i aktor są razem. Jednak żadne z nich nie potwierdziło tego oficjalnie. Najwięcej informacji na temat ich związku przekazują informatorzy. I tak było też tym razem. Wygląda na to, że relacja Kylie i Timmy’ego to coś naprawdę poważnego.

Informator zdradza nowe informacje na temat związku Kylie Jenner i Timothée Chalameta. „Kylie jest niesamowicie szczęśliwa”

Portal People.com przekazał nowe informacje o związku Jenner i Chalameta. Informator powiedział, że 26-latka jest niesamowicie szczęśliwa z aktorem i nazywa go już swoim chłopakiem. Jeśli chodzi o 27-latka, to źródło przekazało, że jest on pod wrażeniem wszystkiego, co robi jego ukochana. Szczególnie uważa, że jest świetną mamą. How cute!

On bardzo ją wspiera w jej karierze, a ona wspiera go w jego – kontynuował informator. – Obydwoje starają się pojawiać na ważnych dla siebie nawzajem eventach. On jest bardzo dobry dla Kylie. Odkąd zaczęli się spotykać zdaje się być bardziej szczęśliwa, zrelaksowana i skupiona. Jej rodzina go kocha.

Wygląda na to, że relacja bizneswoman i aktora jest bardzo poważna, a gwiazdy są ze sobą naprawdę szczęśliwe. Spodziewaliście się, że ta nieoczekiwana para przerodzi się w prawdziwy związek?

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – związek

Kylie i Timmy, to jedna z tych par, o której nigdy byśmy nie pomyślałby, ze się wydarzy. Z początku bizneswoman i aktor po prostu nikomu do siebie nie pasowali, jednak z biegiem czasu niektórzy zaczynają zmieniać zdanie (w tym my). Ich relacja jest dość poważna – mówi się, że zaczęli spotykać się już na początku roku. A więc są razem już kilka dobrych miesięcy.

Zakochani są widywani razem coraz częściej. Zaczęło się od koncertu Beyoncé, potem słynne wspólne pojawienie się na US Openromantyczna randka w Paryżu czy gala. Trzymamy kciuki za Kylie i Timothéego! Są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Całą historię ich związku przeczytacie w artykule poniżej.