Kylie Jenner jest w trzeciej ciąży? To pytanie od dwóch dni zadają sobie fani gwiazdy, choć wielu z nich nie ma co do tego wątpliwości. Dlaczego akurat teraz pojawiły się plotki na temat błogosławionego stanu gwiazdy? No cóż, sama jest sobie winna (jeśli nie ma w tym ani odrobiny prawdy). Wszystko zaczęło się bowiem od sugestywnego komentarza, który celebrytka zostawiła pod najnowszym zdjęciem na Instagramie swojego partnera Travisa Scotta. Co takiego napisała? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Kylie Jenner jest w trzeciej ciąży? Komentarz celebrytki wywołał poruszenie w internecie

Dwa dni temu Travis Scott opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z Nowego Jorku. Jednak to wcale nie ono wywołało w sieci poruszenie, ale komentarz, który zostawiła pod nim partnerka muzyka Kylie Jenner. Mimo że właściwie nie powiedziała nic. Pod postem zostawiła tylko 5 emotikonek. Tylko i aż, bo były tak sugestywne, że w sieci zawrzało. Nic dziwnego, po buźce z wysuniętym językiem pojawiły się aż 4 kobiety w ciąży. Nie trzeba było czekać na gwałtowną reakcję fanów. Wpis Kylie polubiło ponad 34 tysiące osób. Posypały się także gratulacje. Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami:

Kylie Jenner jest w trzeciej ciąży? Reakcja Travisa Scotta – bezcenna

Głos postanowił zabrać także sam Travis Scott, choć być może nie jest to najlepsze sformułowanie, bo i on zdecydował zrobić to bez słów, posługując się wyłącznie emotikonkami. W odpowiedzi na komentarz Kylie opublikował dwa brązowe serduszka, trzy emotki przedstawiające biegacza i dwie chmurki symbolizujące pośpiech. Co to dokładnie oznacza? Trudno stwierdzić z całą pewnością. Być może już nie może się doczekać. Choć równie dobrze, znając „partnerów” przedstawicielek rodu Kardashian-Jenner, może chcieć uciec przed odpowiedzialnością...

No dobra, żarty na bok. W końcu akurat Travis Scott w roli ojca sprawdza się całkiem nieźle (a przynajmniej Kylie publicznie nie narzeka). Para wspólnie wychowuje już przecież czteroletnią córeczkę Stormi Webster, a niedawno, bo 5 miesięcy temu na świat przyszło ich kolejne dziecko – tym razem synek, którego imię wciąż pozostaje nieznane (imię Wolf, które wyciekło do mediów najprawdopodobniej nie jest oficjalne). Czy i on już niebawem doczeka się rodzeństwa? Choć fani twierdzą, że tak, my nie jesteśmy tego tacy pewni. Zwłaszcza, że tajemnica wokół imienia synka pary, to dowód na to, że Kylie Jenner lubi podkręcać atmosferę wokół siebie i swoich dzieci. Emotki z kobietą w ciąży mogą być więc po prostu żartem, mającym wzbudzić zainteresowanie. A wy jak myślicie? Kylie Jenner jest w trzeciej ciąży czy to tylko fejk?