Kylie Jenner to najmłodsza członkini klanu Kardashian-Jenner. 26-latka od wielu lat była podejrzewana o mocną ingerencję i poprawianie swojego wyglądu. Celebrytka stanowczo zaprzeczała jednak temu, że kiedykolwiek zrobiła sobie operację plastyczną. Dopiero teraz, w ostatnim odcinku reality-show o jej rodzinie – „The Kardashians”, Kylie szczerze otworzyła się na temat operacji plastycznych. Wspomniała też o Stormi. Sprawdźcie, co powiedziała.

Kylie Jenner przyznała się do powiększenia piersi. Teraz żałuje swojej decyzji

W ostatnim odcinku „The Kardashians” bizneswoman w końcu przyznała, że powiększyła sobie biust, pomimo tego, że przez lata temu zaprzeczała. Jenner postanowiła zrobić to w bardzo młodym wieku, bo miała zaledwie 19 lat. Teraz wyznaje, że bardzo żałuje tej decyzji.

„Zrobiłam sobie” biust zanim urodziła się Stormi. Jakieś 6 miesięcy wcześniej – powiedziała w rozmowie z przyjaciółką, Stassie Karanikolaou. – Nie myślałam, że będę mieć dziecko w wieku 20 lat. One nadal się goiły. Miałam piękne piersi – naturalne, po prostu idealne. Idealny rozmiar, idealne wszystko. I żałuję, że kiedykolwiek coś z nimi zrobiłam – wyznała szczerze Kylie.

kyliejenner / instagram

Jennerka dodała również, że poleca każdej kobiecie, która myśli o operacji piersi, poczekać, aż urodzi dzieci. 26-latka od wielu lat zaprzeczała, że ingerowała w swój wygląd operacjami. Mówiła jedynie, że ma w sobie wypełniacze. Zmianę rozmiaru swojego biustu tłumaczyła „tym okresem w miesiącu” oraz stanikiem push-up z Victoria’s Secret. Jak widać, Kylie w końcu zdecydowała się na szczerość.

Kylie Jenner nie chciałaby, aby Stormi robiła sobie operacje plastyczne, tak, jak ona

Następnie rozmowa zeszła na temat Stormi, czyli pierwsze dziecko Jenner. Dziewczynka urodziła się w lutym 2018 roku. 26-latka wyznała, że bardzo nie chciałaby, żeby jej córka poszła w jej ślady.

Mam córeczkę i byłabym zrozpaczona, gdyby chciała zrobić coś ze swoim ciałem w wieku 19 lat – zaczęła. - Ona jest najpiękniejszą osobą na świecie. Chciałabym być najlepszą mamą i najlepszym przykładem dla moich dzieci. Mogłabym być nią i zrobić to wszystko inaczej – zażartowała. - Bo niczego bym nie dotknęła.

Warto przemyśleć sobie jej słowa i faktycznie zastanowić się przed jakąkolwiek ingerencją w swój wygląd i ciało. Operacje plastyczne to bardzo wrażliwy temat, który wymaga wielu przemyśleń. 

Kylie Jenner – ingerencje w wygląd

W ostatnim odcinku „The Kardashians” Kylie przyznała się do operacji piersi, jednak we wcześniejszym zaprzeczyła, że kiedykolwiek zrobiła sobie operację czegoś z twarzy. Mam tylko wypełniacze – zapewniała. – Nie chcę, żeby to była część mojej historii. Jennerka po raz pierwszy wypełniła sobie usta w 2015 roku, gdy miała zaledwie 17 lat. Otwarcie mówi, że w przeciwieństwie do decyzji o biuście, tej w ogóle nie żałuje.

Zobacz także: