1 lutego 2018 roku Kylie Jenner została mamą po raz pierwszy. Wczoraj Stormi świętowała swoje piąte urodziny. Z tej okazji rodzina wyprawiła jej imprezę tematyczną – w tym roku była to tęcza. Jennerka dodała też oczywiście post na Instagramie z niepublikowanymi wcześniej zdjęciami dziewczynki. Są naprawdę urocze. Sprawdźcie je w naszej galerii i przeczytajcie wzruszającą wiadomość Kylie, którą napisała do swojej córeczki.

Kylie Jenner podzieliła się zdjęciami Stormi z okazji jej 5-tych urodzin

Wszyscy uwielbiają zdjęcia dzieci gwiazd. Siostry Kardashian-Jenner często dzielą się nimi ze swoimi fankami i fanami. Tym razem post poświęcony swojej córce opublikowała Kylie. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się 7 zdjęć i jeden filmik.

Dałam ci dar życia, a życie dało mi dar ciebie – zaczęła Jenner. – Najbardziej wyjątkowa dziewczynka. Ta malutka twarz. Będę za nią tęsknić, ponieważ tak szybko się zmienia. 5 lat kochania cię i nieskończenie więcej. Zawsze będę dla ciebie Storm girl – napisała 25 latka.

W komentarzach posypały się oczywiście życzenia od fanek, fanów i sławnych znajomych Kylie. Pierwsze zdjęcie przedstawia dziewczynkę w lateksowej, czarnej kurtce i różowych słuchawkach. Kolejne pokazuje Stormi w stroju anioła. Dostaliśmy też wspólne selfie mamy i córki w lustrze. Super urocze.

Impreza urodzinowa Stormi

Jak co roku dzieci sióstr z klanu Kardashian-Jenner organizowane mają ogromne urodzinowe imprezy. Motyw przewodni wydarzenia dla Stormi to wspomniana tęcza. Kylie pokazała w relacji na swoim instagramowym koncie kolorowe balony, tort w kształcie serca i dmuchane zjeżdżalnie z wielką głową jubilatki. Jak to zwykle bywa u Kardashianów, wszystko przygotowane było z rozmachem.

Zobacz także:

Podczas gdy wczoraj swoje święto obchodziła Stormi, dzisiaj urodziny ma jej młodszy brat. Mały Aire skończył dzisiaj roczek. Rodzeństwu życzymy wszystkiego najlepszego!