Na początku lutego ubiegłego roku Kylie Jenner po raz drugi została mamą. Niedługo po porodzie pokazała pierwsze zdjęcie z synem na Instagramie, a także ujawniła jego imię. Chwilę później zaskoczyła swoje fanki oraz fanów, informując, że wraz z Travisem Scottem, czyli jej (już) ex partnerem i ojcem jej dzieci zmienili zdanie. Podobno Wolf do niego nie pasowało. Imię chłopca pozostawało tajemnicą aż do stycznia 2023 roku. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka i raper w końcu dokonali wyboru, którego są pewni. Przynajmniej na tyle, by podzielić się nim ze światem. 

Kylie Jenner ujawniła imię syna

Kylie Jenner opublikowała na Instagramie serię uroczych zdjęć z synem, który już za kilka tygodni będzie obchodzić pierwsze urodziny. Natomiast w opisie postu, który znajdziecie na jej profilu, wyjawiła, jak ma na imię. Okazuje się, że ostateczny wybór padł na Aire. To imię pochodzenia hebrajskiego, które oznacza Boży Lew

Kardashianki są zachwycone nowym imieniem syna Kylie Jenner

Najnowszy post na profilu Kylie Jenner wywołał niemałe poruszenie wśród jej najbliższych (w tym znanych na całym świecie mamy i sióstr), popularnych znajomych, a także fanek i fanów. Kocham cię, Aire Webster – napisała Kris Jenner, czyli babcia chłopca w sekcji komentarzy. Król!!! Młody król!!!!! – stwierdziła Khloe Kardashian. Z kolei Hailey Bieber, która od lat przyjaźni się z członkami klanu Kardashian-Jenner, nazwała chłopca aniołem. To oczywiście tylko kilka z wielu, naprawdę wielu komentarzy pod zdjęciami Kylie Jenner z synem. Do tej pory opublikowano ich ponad 118 tysięcy. Warto natomiast zaznaczyć, że ta liczba wciąż rośnie.