Kylie Jenner i Travis Scott chronią prywatność swojego synka. Chociaż w mediach społecznościowych często możemy zobaczyć Stormi, czyli 4,5-letnią córeczkę pary, to jednak nigdy nie było nam dane zobaczyć ich drugiego dziecka. Teraz Kylie postanowiła pokazać nieco więcej i wstawiła na Instagram zdjęcia, na których, po raz pierwszy, możemy zobaczyć, jak w całej okazałości wygląda jej 9-miesięczny synek. Oczywiście bez twarzy. Mimo wszystko fotografie są bardzo urocze. Zobaczcie je w naszej galerii!

Kylie Jenner po raz pierwszy pokazuje swojego synka

Na Instagramie Jennerki pojawił się post złożony z kilku zdjęć. Na pierwszym z nich widzimy celebrytkę z Wolfem (chociaż nie wiemy, czy możemy go tak nazywać)na rękach. Obok nich idzie Stormi. Kylie ma na sobie piękną długą suknię z odkrytymi plecami.

Na następnym zdjęciu z jej synkiem możemy zobaczyć już trochę więcej, ponieważ Jenner siedzi na trawie, a pomiędzy jej nogami stoi chłopiec. Oczywiście dłoń jego mamy zasłania mu twarz, ale widać jego urocze loczki. Członkini klanu Kardashian-Jenner postanowiła podzielić się z nami jeszcze jednym kadrem z synkiem. Na jednym z ostatnich zdjęć widać go już w całej okazałości od tyłu.

Oprócz młodszego dziecka Kylie, na fotografiach obecna jest też Stormi. Dziewczynka ma już ponad 4 i pół roku i nadal rozbraja nas swoją słodyczą. Gwiazda programu „The Kardashians” podzieliła się z obserwującymi ją osobami momentem, gdy córeczka leży jej na kolanach i śmieje się.

Trzeba przyznać, że zdjęcia z dziećmi należą do ulubionych fanek i fanów Kylie, ponieważ w niecałą dobę post zebrał ponad 9 milionów polubień, a z komentarzy wręcz wylewają się serduszka i zakochane emotikonki.

Synek Kylie Jenner nadal nie ma imienia

Niedawno pisałyśmy o tym, że chociaż 9-miesięczny synek Jennerki nie jest nazywany przez nikogo po imieniu (czyli Wolf), to nadal prawnie się tak nazywa. Jednak to tylko kwestia czasu. 25-latka w ostatnim odcinku drugiego sezonu „The Kardashians” zdradziła nam nawet, że jest duża szansa, że poznamy imię chłopca w trzecim sezonie.

Czekamy zatem, a w między czasie możemy oglądać urocze rodzinne kadry Kylie i jej dzieci! Tworzą naprawdę piękną rodzinę.

Zobacz także: