Kylie Jenner na ustach wszystkich

Nazwisko Kylie Jenner nie znika z nagłówków serwisów internetowych. O założycielce kosmetycznego imperium, a prywatnie przyrodniej siostrze Kardashianek, znów zrobiło się w ostatnim czasie bardzo głośno za sprawą jej skomplikowanej relacji z Travisem Scottem. Jak donoszą media zza oceanu, przedsiębiorcza celebrytka i jeden z najpopularniejszych raperów na świecie podobno znów postanowili się rozejść. Do kolejnego już rozstania sławnej pary rzekomo doszło w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Kylie Jenner i Stormi są jak dwie krople wody?

Właścicielka przynoszących wielomilionowe dochody marek Kylie Cosmetics, Kylie Skin, Kylie Swim i Kylie Baby tradycyjnie już nie komentuje sensacyjnych doniesień prasy na temat swojego życia uczuciowego. Zamiast wydawać oświadczenia na temat obecnego statusu swojego związku z autorem hitu „Goosebumps”, Jennerka postanowiła przekierować uwagę show-biznesowych dziennikarzy na znacznie milszy dla niej temat.

Na dwa tygodnie przed piątymi urodzinami swojej córki (Stormi Webster przyszła na świat 1 lutego 2018 roku) Kylie opublikowała w mediach społecznościowych interesujący kolaż. Młoda bizneswoman zdecydowała podzielić się z 378 milionami osób obserwujących jej oficjalny profil na Instagramie swoim archiwalnym zdjęciem z dzieciństwa, które zestawiła z fotografią swojej pociechy. Dwudziestopięciolatka wyraźnie nie może wyjść z podziwu nad podobieństwem, jakie łączy ją z jej córeczką.

Moja miłość – tak Jenner podpisała swoją fotograficzną kompozycję.

Kylie Jenner w dzieciństwie i jej córka Stormi Webster / kyliejenner / instagram.com

Też dostrzegacie ogromne podobieństwo między Kylie Jenner a jej córką Stormi?