Chociaż jej wizerunek może być nieco kontrowersyjny, Lady Gaga uchodzi za jedną z najbardziej kochanych gwiazd w show-biznesie. Piosenkarka i aktorka, pomimo kostiumów, przebrań i mocnych make-upów, podkreśla, że nadal jest normalną dziewczyną. 37-latka już nie raz udowodniła, że pomaga, gdy ktoś tego potrzebuje, przez co kochamy ją jeszcze bardziej. Zobaczcie, jaki gest wykonała tym razem.

Na planie „Jokera” doszło do wypadku. Lady Gaga nie zwlekała z pomocą

Autorka hitu „Bad Romance” i aktor znany z „Jokera” są właśnie w trakcie kręcenia drugiej części tej hitowej produkcji. Jedna z ich scen odbywała się na schodach, które łączą dwie ulice w dzielnicy Bronx – Shakespeare i Anderson Avenues. 

W pewnym momencie doszło do wypadku. Jeden z członków ekipy filmowej przewrócił się i wypadł poza barierkę schodów. Zarówno Gaga, jak i Phoenix rzucili się na pomoc. Oboje aktorzy pomogli mu z powrotem dostać się na schody i nie wznowili nagrań, póki nie upewnili się, że ich koledze z pracy nic nie jest. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i prace nad filmem mogły zostać kontynuowane.

Ostatnio głośno było również o sytuacji na Oscarach, podczas której wokalistka pomogła podnieść się fotoreporterowi, który przewrócił się na czerwonym dywanie. Cała sytuacja została nagrana.

Lady Gaga zdecydowanie daje przykład innym z branży, że „status gwiazdy” nie usprawiedliwia nieudzielenia pomocy, której ktoś potrzebuje. Brawo!

„Joker: Folie à deux” – są najnowsze zdjęcia z planu

W internecie pojawiły się kolejne zdjęcia z planu sequela „Jokera”. Niedawno pisałyśmy o pierwszym looku Lady Gagi jako Harley Quinn. I tak jak myślałyśmy – data premiery jest jeszcze odległa, ale zdjęcia z planu umilają nam czekanie. A w szczególności dlatego, że mamy ich naprawdę dużo. Nie przedstawiają one tylko piosenkarki, ale również Joaquina Phoenixa w roli tytułowego Jokera!

 fot. Getty Images

Zobacz także:

Zobaczcie parę kadrów w naszej galerii na dole!