Lana del Rey to jedna z najbardziej intrygujących wokalistek obecnego pokolenia. Artystka zachwyciła swoim pierwszym singlem Video Games, który natychmiast stał się międzynarodowym hitem i zrzeszył wokół niej fanów z całego świata. Jej debiutancka płyta Born to die została przyjęta świetnie, a jej melancholijne utwory chwytały za serce. Nie zabrakło jednak kontrowersji wokół jej postaci. Zarzucano jej, że gdyby nie pomoc zamożnych rodziców, nie zrobiłaby światowej kariery. Niektórzy również twierdzą, że Lana del Rey nie radzi sobie najlepiej ze śpiewaniem na żywo – jej zwolennicy bronią swojej idolki, mówiąc, że to po prostu jej wyjątkowy styl i oryginalna interpretacja własnych utworów. Elizabeth Grant (tak brzmi prawdziwe imię artystki) można więc uwielbiać lub bardzo nie lubić, ale nie można odmówić jej tego, że wzbudza duże emocje wśród fanów. Szczególnie jej życie uczuciowe, w którym ostatnio sporo się dzieje! Okazuje się, że według doniesień amerykańskich serwisów na czele z takimi tytułami jak People i Us Weekly, Lana del Rey zaręczyła się! Kim jest jej wybranek?

Lana Del Rey rozstała się z chłopakiem. Co się stało? >>>

Lana del Rey zaręczyła się! Wiedzieliście, że ma nowego chłopaka?

Lana del Rey w marcu tego roku rozstała się po około roku związku z policjantem i gwiazdą amerykańskiej telewizji, Seanem Larkinem. Wokalistka dba o swoją prywatność i nie lubi opowiadać, ani obnosić się ze swoim życiem uczuciowym, ale w styczniu tego roku oficjalnie pokazała się ze swoim ukochanym, uczestnicząc w rozdaniu nagród Grammy. Niestety para postanowiła zakończyć związek niedługo po tym, a w wywiadzie dla The New York Timesa, Sean wyznał, że wciąż są przyjaciółmi i utrzymują kontakt.

Wygląda na to, że Lana del Rey w końcu odnalazła szczęście w miłości! Ku zaskoczeniu fanów w amerykańskich mediach na czele z takimi serwisami jak Us Weekly oraz People pojawiła się informacja o zaręczynach artystki! Wszystko przez jej pierścionek z diamentem, który był widoczny na jej dłoni podczas występu na żywo u Jimmy’ego Fallona. Lana del Rey przyjęła oświadczyny muzyka Claytona Johnsona, z którym spotyka się od kilku miesięcy. Para nie potwierdziła informacji o zaręczynach. Myślicie, że niedługo wokalistka zdradzi więcej na temat swojego wybranka i wyjątkowego dnia, w którym się zaręczyła? Zobaczcie, jak wygląda jej narzeczony w galerii u góry strony!