Uwielbiamy gwiazdorskie duety matek i córek. I musimy przyznać, że Heidi Klum i Leni są jednym z naszych ulubionych. Modelka właśnie opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z młodości, na którym jest łudząco podobna do swojej 19-letniej córki. Nastolatka idzie w ślady mamy i też zajmuje się modelingiem. Zobaczcie, jak wyglądała Heidi kiedyś i jak Leni wygląda teraz. 

Heidi Klum opublikowała zdjęcie z młodości. Jej 19-letnia córka wygląda teraz tak samo, jak modelka

50-latka pokazała na Instagramie zdjęcie z początków jej kariery modelingowej. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa modelki i jej 19-letniej córki, która wygląda niemal identycznie. Na wspomnianym zdjęciu, Heidi jest prawdopodobnie w podobnym wieku, co Leni. Pozuje w białym topie na ramiączkach i klasycznych dżinsach z paskiem w wężowy print. Totalnie 90’s vibes. Heidi wyglądała wtedy (jak i zresztą teraz) naprawdę przepięknie.

Zobaczcie!

fot. heidiklum / instagram.com

Tak natomiast wygląda teraz Leni. Córka gwiazdy ma 19 lat i idzie w ślady mamy – też jest modelką i ma na swoim koncie już wiele wspaniałych kampanii. W tym jedną z Heidi!

Leni Klum – co wiemy o 19-letniej córce Heidi, która robi zawrotną karierę?

Urodzona 4 maja 2004 roku prawie 20-letnia dziś Leni Klum jest córką topowej modelki oraz Flavia Briatore – włoskiego przedsiębiorcy i ex-dyrektora Benetton i Renault w Formule 1. Gdy miała 5 lat, została adoptowana przez Seala, czyli ówczesnego męża swojej mamy. Leni, podobnie jak inne córki supermodelek (w tym Kaia Gerber czy Lila Moss), planuje wiązać swoją przyszłość z modelingiem. Ma na swoim koncie pierwsze kampanie reklamowe, a także sesje okładkowe. Swoimi sukcesami zawodowymi dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie zebrała niemałą publiczność. Jej konto na Instagramie obserwuje bowiem 1.9 mln użytkowników i użytkowniczek.

 

Zobacz także: