To, że każdy kocha gwiazdorskie duety złożone z mamy i córki, wszyscy już wiemy. Ostatnio sporo celebrytek decyduje się na pokazywanie swoich dzieci (Alessandra Ambrosio czy Jessica Alba). Jednak Heidi Klum poszła o krok dalej. A co, gdyby pokazać córkę i jeszcze mamę? Właśnie takie zdjęcie możemy zobaczyć na Instagramie modelki. Trzypokoleniowe selfie wzrusza. Zobaczcie!

Heidi Klum opublikowała zdjęcie z córką i mamą

Na profilu modelki na Instagramie pojawiło się selfie, które przedstawia Heidi i jej najbliższe kobiety. W środku znajduje się Leni Klum, czyli 19-letnia córka gwiazdy. Po prawej stronie widzimy Ernę Klum – mamę Heidi, a po lewej samą modelkę.

Trzeba przyznać, że fotografia wspaniale pokazuje trzy pokolenia. Każda z kobiet wygląda przepięknie i jest do siebie bardzo podobna. Cudownie patrzy się na takie kadry.

50-latka podpisała post trzema sercami, ale wyłączyła możliwość komentowania. Jednak jesteśmy niemal pewne, że wszyscy fani i fanki są zachwycone tak samo jak my.

Heidi Klum – dzieci

Oprócz 19-letniej Leni, która poszła w ślady swojej sławnej mamy i również zajmuje się modelingiem, Heidi ma jeszcze trójkę dzieci. 17-letniego Henry’ego, 16-letniego Johana i 13-Letnią Lou

Leni Klum – kim jest najstarsza córka Heidi Klum?

19-latka (urodzona 4 maja 2004 roku) jest córką topowej modelki oraz Flavia Briatore – włoskiego przedsiębiorcy i ex-dyrektora Benetton i Renault w Formule 1. Gdy miała 5 lat, została adoptowana przez Seala, czyli ówczesnego męża swojej mamy.

Nastolatka także poszła w modeling i na swoim koncie ma już pierwsze kampanie reklamowe i sesje okładkowe dla topowych magazynów. Ostatnio mogłyśmy oglądać ją w kampanii Intimissimi, w której wystąpiła ze swoją mamą.

Zobacz także: