Od rozstania Leonardo DiCaprio z Camilą Morrone, o którym dowiedzieliśmy się pod koniec sierpnia tego roku, w mediach regularnie pojawiają się nowe doniesienia o jego życiu miłosnym. Jesienią spekulowano, że aktor spotyka się z Gigi Hadid. Widziano ich na kilku randkach. Natomiast fanki oraz fani nie zapominają, że jedna z najpopularniejszych modelek na świecie obchodziła w tym roku 27. urodziny, przez co nie pasuje do teorii, według której Leonardo DiCaprio umawia się tylko z kobietami do 25. roku życia. Co ciekawe, ostatnio serwisy show-biznesowe zza oceanu poinformowały o kolejnym – domniemanym romansie. Gwiazdor takich produkcji jak „Titanic”, „Wilk z Wall Street”, „Zjawa” czy „Pewnego razu w... Hollywood” został przyłapany podczas kolacji z 23-letnią aktorką, modelką i influencerką. O kogo chodzi? I czy rzeczywiście łączy ich coś więcej?

Leonardo DiCaprio został przyłapany na randce z 23-letnią aktorką

W środę (21 grudnia) serwis „Daily Mail” opublikował serię zdjęć Leonardo DiCaprio i Victorii Lamas – aspirującej aktorki, modelki oraz influencerki, co wywołało lawinę plotek. Gwiazdy zostały przyłapane podczas kolacji w The Bird Streets Club w Hollywood. Na fotografiach widać, jak wychodzą osobno z lokalu, a następnie wsiadają do samochodu aktora. Portale show-biznesowe z całego świata zwróciły uwagę na zadowolone miny głównych zainteresowanych całą sprawą. Nie mają wątpliwości, że dobrze czuli się w swoim towarzystwie. 

Leonardo DiCaprio znów jest zakochany?

Pozostaje więc pytanie, czy między Leonardo DiCaprio i Victorią Lamas jest coś więcej? Wszystko wskazuje na to, że... nie. Jak dowiedziałyśmy się z artykułu, który w nocy ze środy na czwartek pojawił się w serwisie „Page Six”, aktorzy nie randkują ze sobą. Podobno podczas kolacji, jak również w samochodzie towarzyszyły im również inne osoby, czego nie widać na zdjęciach od „Daily Mail”. 

Oboje siedzieli (nie obok siebie) na kolacji w dużej grupie – twierdzi informator / informatorka „Page Six”. – Dołączyło do nich także kilka osób w samochodzie. 

Warto dodać, że jak dotąd Leonardo DiCaprio i Victoria Lamas nie skomentowali medialnych doniesień.