Niecały rok temu pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu Lili Reinhart i Cole’a Sprouse’a. Aktorska para poznała się na planie młodzieżowego serialu „Riverdale”, który zdobył bardzo dużą popularność w ostatnich latach. Produkcja jest transmitowana na platformie Netflix. Najpierw Betty Cooper i Jughead Jones (czyli bohaterowie, w których wcielają się aktorzy w serialu) zakochali się w sobie – niedługo potem uczucie dosięgnęło ich poza kamerami, w prawdziwym życiu. Fani nie kryli zachwytu nad aktorską parą, która naszym zdaniem również była jedną z najbardziej uroczych w show-biznesie. Po doniesieniach z zeszłego roku, Lili i Cole ustosunkowali się do spekulacjach i zdementowali plotki o rozstaniu. Aktorka złożyła na Instagramie swojemu chłopakowi wspaniałe życzenia, publikując miłosny wiersz, który sama napisała. Niedawno również pojawiły się spekulacje na temat tego, że Reinhart i Sprouse nie są już razem. Co więcej, zagraniczne media oskarżyły aktora o zdradę. Cole miał spotykać się wówczas z modelką Kaią Gerber, która publikowała zdjęcia z jego domu. Okazało się to nieprawdą, ponieważ aktor wydał oświadczenie, w którym jasno dał do zrozumienia, że nie będzie tolerował kłamstw i oszczerstw pod adresem swoich bliskich. Wygląda na to, że aktorska para postanowiła na dobre zakończyć związek.

Lili Reinhart i Cole Sprouse jednak są razem! Aktorka złożyła życzenia urodzinowe swojemu chłopakowi, które Was wzruszą >>>

Lili Reinhart i Cole Sprouse rozstali się po 3 latach związku

Mimo tego, że Lili Reinhart i Cole Sprouse są jedną z najpopularniejszych par na świecie, bardzo chronią swoją prywatność. Są razem od 2017 roku, a dopiero rok póżniej pojawili się pierwszy raz oficjalnie jako para, debiutując razem na Met Gali. Od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia i są świadomi, że jako osoby publiczne, ich prywatność jest mocno ograniczona, ale robią wszystko, aby chronić swoje życie osobiste. Spekulacje na temat ich rozstania pojawiły się rok temu, a także kilka tygodni temu. Cole Sprouse co prawda zaprzeczył romansowi z modelką Kaią Gerber (córka Cindy Crawford), ale nie zdementował doniesień o rozstaniu z Lili Reinhart. Plotkarski serwis „Page Six” poinformował, że Cole i Lili nie są już razem i postanowili rozstać się po 3 latach związku, powołując się na swoje źródło. „Rozstali się przed wybuchem pandemii koronawiursa i osobno spędzają kwarantannę. Pozostają jednak dobrymi przyjaciółmi”, czytamy na stronie. Kilka dni temu ich zerwanie potwierdził kolega z planu „Riverdale”, Skeet Ulrich, który wciela się w serialowego ojca Cole’a. Aktor odpowiadał na pytania fanów podczas live’a na Instagramie. Jeden z nich zapytał, „czy uważa, że Cole i Lili to urocza para”, na co on odpowiedział w czasie przeszłym, akcentując „Myślę, że byli bardzo uroczą parą”. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania. Jeżeli rozstanie Lili Reinhart i Cole’a Sprouse’a jest prawdą, prawdopodobnie para wyda oficjalne oświadczenie i odniesie się do tych informacji.