Lili Reinhart w swojej aktorskiej karierze najwięcej zawdzięcza do tej pory Betty Cooper, czyli swojej bohaterce z dostępnego na platformie Netflix serialu Riverdale. Choć zanim została serialową (i nie tylko!) dziewczyną Cole’a Sprouse’a, miała już na koncie inne, w tym filmowe role, głównie w niszowych produkcjach (Królowe lata, Dobry sąsiad, Pani Stevens). Ostatnio mogliśmy ją oglądać w jako tancerkę w klubie go-go w obrazie Ślicznotki u boku Jennifer Lopez, a już niebawem Reinhart pojawi się w najnowszej produkcji platformy Amazon Studios, Chemical Hearts na postawie powieści autorstwa Krystal SutherlandOur Chemical Hearts (Chemia naszych serc).


Lili Reinhart zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka ujawniła, że jest biseksualna >>>
 

Chemical Hearts – nowy film z Lili Reinhart w roli głównej

Chemical Hearts to historia 17-letniego Henry’ego Page’a (Austin Abrams – Ethan z serialu Euforia!), który pierwsze uczucie ciągle ma jeszcze przed sobą. W szkole, gdzie spełnia się jako redaktor szkolnej gazetki, pewnego dnia poznaje nową uczennicę Grace Town, graną właśnie przez Lili Reinhart. I jak możecie się domyślać, szybko się w niej zakochuje. Z kolei Grace ma za sobą ciężkie chwile. Przeżyła wypadek, po którym cały czas dochodzi do siebie zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Ich relacja pokaże, że nastoletnia miłość może być naprawdę trudna nie tylko dlatego, że jest pierwsza. - Ciężko ogląda się film, w którym młodzi ludzie są razem i mają do tego takie podejście, że: „Wow, ekstra. Wszystko jest super!”, a ponieważ praktycznie nigdy tak nie jest, widz w efekcie pozostaje z niczym. Lubię filmy, które w jakiś sposób na nas wpływają i skłaniają do przemyśleń – powiedziała Lili w wywiadzie dla Entertainment Weekly.


Lili Reinhart wyznała, że cierpi na depresję i zaburzenia lękowe. Co się stało? >>>
 

Lili Reinhart zadebiutowała w roli producentki 

W Chemical Hearts postać Lili Reinhart to pokomplikowana i nie zwracająca uwagi na swój wygląd nastolatka, więc seans tego filmu będzie idealną okazją, by zobaczyć aktorkę w zupełnie nowej odsłonie. Co więcej Reinhart miała okazję sprawdzić się także w roli producentki. - Byłam zaangażowana w tej projekt od początku do końca, czyli od szkicowego zarysu, przez tworzenie scenariusza, aż po jego finalną wersję – i to było niesamowite przeżycie – wyznała Lili w wywiadzie dla kanadyjskiego ELLE. - Kręcąc ten film świetnie się bawiłam i mogłabym to przeżyć raz jeszcze, co jest, jak sądzę, rzadkością – dodała.

Za scenariusz i reżyserię Chemical Hearts odpowiedzialny jest Richard Tanne. Film trafi na platformę Amazon Prime, dostępną także w Polsce, już 21 sierpnia. A póki co, poniżej możecie obejrzeć zwiastun.
 


Szczere wyznanie Lili Reinhart. Aktorka od lat walczy z przykrą dolegliwością >>>