Lili Reinhart w swojej aktorskiej karierze najwięcej zawdzięcza do tej pory Betty Cooper, czyli swojej bohaterce z dostępnego na platformie Netflix serialu Riverdale. Choć zanim została serialową (i nie tylko!) dziewczyną Cole’a Sprouse’a, miała już na koncie inne, w tym filmowe role, głównie w niszowych produkcjach (Królowe lata, Dobry sąsiad, Pani Stevens). Ostatnio mogliśmy ją oglądać w jako tancerkę w klubie go-go w obrazie Ślicznotki u boku Jennifer Lopez, a już niebawem Reinhart pojawi się w najnowszej produkcji platformy Amazon Studios, Chemical Hearts na postawie powieści autorstwa Krystal Sutherland Our Chemical Hearts (Chemia naszych serc).


Lili Reinhart zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka ujawniła, że jest biseksualna >>>
 

Chemical Hearts – nowy film z Lili Reinhart w roli głównej

Chemical Hearts to historia 17-letniego Henry’ego Page’a (Austin Abrams – Ethan z serialu Euforia!), który pierwsze uczucie ciągle ma jeszcze przed sobą. W szkole, gdzie spełnia się jako redaktor szkolnej gazetki, pewnego dnia poznaje nową uczennicę Grace Town, graną właśnie przez Lili Reinhart. I jak możecie się domyślać, szybko się w niej zakochuje. Z kolei Grace ma za sobą ciężkie chwile. Przeżyła wypadek, po którym cały czas dochodzi do siebie zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Ich relacja pokaże, że nastoletnia miłość może być naprawdę trudna nie tylko dlatego, że jest pierwsza. - Ciężko ogląda się film, w którym młodzi ludzie są razem i mają do tego takie podejście, że: „Wow, ekstra. Wszystko jest super!”, a ponieważ praktycznie nigdy tak nie jest, widz w efekcie pozostaje z niczym. Lubię filmy, które w jakiś sposób na nas wpływają i skłaniają do przemyśleń – powiedziała Lili w wywiadzie dla Entertainment Weekly.


Lili Reinhart wyznała, że cierpi na depresję i zaburzenia lękowe. Co się stało? >>>
 

Lili Reinhart zadebiutowała w roli producentki 

W Chemical Hearts postać Lili Reinhart to pokomplikowana i nie zwracająca uwagi na swój wygląd nastolatka, więc seans tego filmu będzie idealną okazją, by zobaczyć aktorkę w zupełnie nowej odsłonie. Co więcej Reinhart miała okazję sprawdzić się także w roli producentki. - Byłam zaangażowana w tej projekt od początku do końca, czyli od szkicowego zarysu, przez tworzenie scenariusza, aż po jego finalną wersję – i to było niesamowite przeżycie – wyznała Lili w wywiadzie dla kanadyjskiego ELLE. - Kręcąc ten film świetnie się bawiłam i mogłabym to przeżyć raz jeszcze, co jest, jak sądzę, rzadkością – dodała.

Za scenariusz i reżyserię Chemical Hearts odpowiedzialny jest Richard Tanne. Film trafi na platformę Amazon Prime, dostępną także w Polsce, już 21 sierpnia. A póki co, poniżej możecie obejrzeć zwiastun.
 

Zobacz także:


Szczere wyznanie Lili Reinhart. Aktorka od lat walczy z przykrą dolegliwością >>>