Lily Collins i Phil Collins to jeden z naszych ulubionych duetów ojciec-córka w show-biznesie. 30 stycznia legendarny muzyk obchodził swoje 72. urodziny. Z tej okazji na Instagramie aktorki pojawił się post i życzenia. Sprawdźcie, jak wyglądała ich relacja kiedyś, a jak wygląda teraz!

Lily Collins opublikowała urodzinowy post dla Phila Collinsa

Like father, like daughter – napisała pod zdjęciami zadedykowanymi dla swojego taty 33-latka. – Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin tato. Dziękuje ci za to, że jesteś ciągłą inspiracją, ciągłym śmiechem i ciągłą legendą. Bardzo cię kocham i świętuję dzisiaj twoje święto – dodała.

Aktorka wpadła na uroczy pomysł zestawienia zdjęć swojego taty ze swoimi. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Lily ma na sobie stylizacje inspirowane Philem. Uroczo! Pierwsze zdjęcia przedstawia piosenkarza w wannie w eleganckim stroju, drugie – aktorkę, która również leży w wannie i ma na sobie elegancką kreację. Kolejne pary fotografii to Phil i Lily w garniturach, niebieskich kurtkach i ogrodniczkach. Zobaczcie zdjęcia!

Post zdobył już prawie milion polubień, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu. So cute – napisała Ashley Park, przyjaciółka Lily, która występuje z nią w „Emily w Paryżu”. Mój idol – brzmiał komentarz Williama Abadiego, którego również możecie znać z hitu Netfliksa.

Niektórzy przyznali się, że nie wiedzieli, że były członek Genesis jest tatą Lily. Proszę nie mówcie mi, że jestem jedyną osobą, która nie miała pojęcia, że to twój tata / PHIL COLLINS TO TWÓJ TATA?! To zrobiło mój miesiąc / Jak mogłam nie wiedzieć, że to twój tata – brzmiały niektóre komentarze.

Relacje Lily Collins i Phila Collinsa nie zawsze były przyjazne

Mimo że obecnie stosunki między córką a ojcem są bardzo dobre i oboje wspierają się na każdym kroku, to nie zawsze tak było, co 33-latka wyznała w swojej książce „Unfiltered: No Shame, No Regrets, Just Me” z 2017 roku. Aktorka wyjawiła, że jej ojciec nie był obecny przy niej w czasach jej dzieciństwa z powodu rozstania z jej mamą.

Ponieważ mojego taty często nie było, nigdy nie chciałam zrobić czegoś, co sprawiłoby, że nie będzie go jeszcze dłużej – pisała Collins. – Stałam się bardzo ostrożna. Uważałam na to, co i jak mówię. Bałam się, że pomyśli, że jestem na niego zła albo że go nie kocham. I prawda jest taka, że byłam zła. Tęskniłam za nim i chciałam, żeby był przy mnie.

Gwiazda wyznała też, że wiele jej kompleksów wzięło się właśnie z powodu złych relacji z ojcem. Odniosła się też do tematu nepotyzmu. Powiedziała, że nigdy nie chciała być w cieniu swojego taty, dlatego wybrała aktorstwo.

Pomimo burzliwej przeszłości Lily wybaczyła Philowi Collinsowi. Teraz rozumiem już, że nie chodzi o to, żeby cię zmienić, ale żeby zaakceptować cię, takim, jakim jesteś – napisała. – Wybaczam ci, że nie zawsze byłeś obok, gdy tego potrzebowałam i że nie byłeś tatą, jakiego oczekiwałam. Wybaczam ci błędy, jakie popełniłeś.

Zobacz także:

Od czasu wydania książki między Lily a Philem wszystko jest już w porządku. Udało im się wszystko wyjaśnić i zostawić przeszłość za sobą.