Lily-Rose Depp podzieliła się na Instagramie zdjęciem, będącym oficjalnym potwierdzeniem faktu, że od kilku miesięcy jest szczęśliwe zakochana. Na fotografii całuje się z ukochaną, a w podpisie zdradza, jak długo są razem. Sprawdzamy, kim jest wybranka córki Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis.

Lily-Rose Depp pokazała zdjęcie z partnerką. Tak powierdziła związek z 070 Shake

Lily-Rose Depp oficjalnie potwierdziła związek z raperką znaną pod pseudonimem 070 Shake (tak naprawdę ukochana modelki nazywa się Danielle Balbuena). Obie dziewczyny na swoich instagramowych profilach podzieliły się tym samym kadrem dokumentującym ich namiętny pocałunek. 

4 MIESIĄCE Z MOIM CRUSHEM – podpisała zdjęcie Lily-Rose Depp, ujawniając przy okazji, że 070 Shake jest jej dziewczyną od stycznia tego roku.

instagram.com/lilirose_depp

Wcześniej Lily-Rose związana była z kilkoma znanymi, młodymi aktorami. Jej partnerami byli m.in. Timothée Chalamet i Austin Butler.

Kim jest 070 Shake (Danielle Balbuena), dziewczyna Lily-Rose Depp?

Niespełna 26-letnia Danielle Balbuena, lepiej znana pod pseudonimem 070 Shake, jest amerykańską raperką i piosenkarką pochodzenia dominikańskiego. W marcu 2018 roku wydała EP-kę „Glitter”, dzięki której zwróciła na siebie uwagę Kanye Westa i całego środowiska raperskiego, które zaczęło doceniać jej talent i umiejętności. W 2022 roku pojawiła się na singlu Raye zatytułowanym „Escapism”, który osiągnął 22. miejsce na liście Billboard Hot 100 i stał się numerem jeden w Wielkiej Brytanii, zapewniając 070 Shake spory wzrost popularności.