Lily-Rose Depp to dziecko głośnego związku Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa. Para poznała się w 1998 roku w Paryżu,  przy okazji zdjęć do filmu Romana Polańskiego, „Dziewiąte wrota”. Ich relacja okazała się niezwykle namiętna – kilka miesięcy później okazało się, że francuska wokalistka i aktorka jest w ciąży. W efekcie Lily-Rose przyszła na świat 27 maja 1999 roku i choć wszyscy doskonale wiedzą, kto jest matką aktorki i modelki, media od lat porównują Depp do innej byłej partnerki jej ojca. Mowa o Kate Moss, z którą Johnny spotykał się w połowie lat 90., tworząc jedną z najgorętszych par ostatniej dekady XX wieku. W najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu „i-D” Lily-Rose wygląda jak wierna kopia Kate Moss na słynnej fotografii  z 1993 roku.

Lily-Rose Depp ostrożnie o nepotyzmie

Lily-Rose Depp zapozowała topless na okładce najnowszego numeru magazynu „i-D”. O córce Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis już niebawem będzie głośno – 23-latka zagrała w hucznie zapowiadanej produkcji „The Idol” u boku The Weeknd i Jennie Kim. Początkująca aktorka wyznała na łamach magazynu, że ostrożnie podchodzi obecnie do dyskursu nepotyzmu w świecie show-biznesu. Nic dziwnego, kilka miesięcy temu modelka spotkała się z mocną krytyką po tym, jak stwierdziła, że słynni rodzice nie otwierają drzwi do kariery

Musisz po prostu mieć nadzieję, że dostałeś/aś jakąś pracę ze względu na swój talent, a nie nazwisko czy znajomości. To wszystko, co możesz zrobić. Dziś bardzo uważam na poruszanie tematu nepotyzmu. Czuję, że moi rodzice wykonali najlepszą robotę jaką mogli, bym miała jak najbardziej normalne dzieciństwo. Wiem jednak, że pomimo wszelkich prób – to nadal nie wpisuje się w ogólnie postrzegane ramy normalności.

Lily-Rose Depp niczym Kate Moss w najnowszej sesji

I choć wywiad z 23-letnią aktorką wywołał niemałe poruszenie w sieci, internauci i internautki nie mogli oderwać oczu również od okładkowej sesji zdjęciowej. Nie bez powodu. Jedno ze zdjęć do złudzenia przypomina słynną fotografię Kate Moss z 1993 roku, która obiegła świat za sprawą prześwitującej naked dress, którą miała na sobie wówczas 19-letnia Brytyjka.

Fani i fanki doszukują się podobieństwa pomiędzy byłą partnerką Johnny'ego Deppa a jego córką. Czy 23-latce bliżej do Kate Moss niż rodzonej córce słynnej modelki, Lili Moss?

fot. Getty Images

 

 

Zobacz także: