Trzeci sezon „Emily w Paryżu” już lada moment będzie dostępny na Netfliksie. Jednak Lucas Bravo już teraz zajmuje się jego promocją. Wystąpił w „Good Morning America”, gdzie zdradził trochę na temat swoich odczuć związanych z trzecim sezonem. Nie sposób nie skomentować jego nowego looku. Zarówno stylizacji, która dosłownie krzyczy Paris, ale również i wąsa aktora. Gabriel, czy to ty?

Lucas Bravo w nowym looku z wąsem

Kochamy tę stylizację! A w połączeniu z francuskim wąsem to już w ogóle. Lucas na wywiad postanowił założyć białą półtransparentą koszulę z wyhaftowanymi kwiatami i bordowe spodnie również w kwiecisty wzór. Outfit uzupełnił mokasynami i jednym (!) złotym kolczykiem. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. Wyglądał naprawdę dobrze. Z pewnością klimatu dodał zarost aktora. Przyzwyczajone i przyzwyczajeni jesteśmy do klasycznej delikatnej brody, jednak nie tym razem. Bravo postawił zapuścić mocne wąsy, a resztę twarzy pozostawić niemal gładką! J’adore!!

W takim wydaniu z resztą ekipy promuje serial w Stanach Zjednoczonych. Spodziewaliście się, że ten francuski aktor może wyglądać AŻ tak francusko? Podoba wam się w takim wydaniu?

fot. Getty Images

Lucas Bravo opowiada o swoich odczuciach o trzecim sezonie „Emily w Paryżu”

34-latek został zapytany przez gospodynię programu o to, czy może nam coś zdradzić na temat kolejnego sezonu serialu. Dużo się będzie u ciebie działo w kuchni, ale i w życiu miłosnym – zagadnęła. Mówimy o serialu, prawda? – zażartował kokieteryjnie Lucas. Jednak odpowiedzi na pytanie dziennikarki nie dostaliśmy. Zaczął jednak mówić o tym, co sądzi o trzecim sezonie hitu Netfliksa.

Dla mnie ten sezon jest najlepszym, jaki kiedykolwiek powstał – zaczął. Widziałem, jak wygląda jego wielki finał, sam w nim grałem i pomimo tego i tak byłem kompletnie rozwalony – powiedział.

Po takich słowach możemy więc spodziewać się czegoś naprawdę mocnego. Bravo nie zdradził żadnych szczegółów na temat życia miłosnego Emily, Gabriela i Alfiego. Nadal nie wiadomo, kogo wybierze Amerykanka.

Póki co, możecie obejrzeć zwiastun, który pokazuje nam nieco więcej niż tajemnicze wypowiedzi odtwórcy roli przystojnego kucharza. Premiera już 21 grudnia tego roku na Netfliksie. Nie możemy się doczekać. I szczerze… nie obraziłybyśmy się, gdyby Gabriel również zapuścił wąsy. Lucas wygląda ultra hot!

Zobacz także: