W ostatnim czasie głośno zrobiło się o Lucienie Laviscouncie i Camille Razat, czyli odtwórcach ról Alfiego i Camille z hitowego serialu Netfliksa „Emily w Paryżu”. Właśnie ten duet pojawił się nieoczekiwanie na czerwonym dywanie podczas tegorocznej gali rozdania Brit Awards. Para pozowała na ściance, obejmując i śmiejąc się do siebie. Wzbudziło to niemałe zainteresowanie fanek i fanów, którzy zaczęli zastanawiać się czy tę dwójkę nie łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Czy Lucien Laviscount i Camille Razat są razem? Bierzemy pod lupę temat ich domniemanego związku. 

Lucien Laviscount i Camille Razat razem na czerwonym dywanie podczas Brit Awards

Aktorzy z bijącego rekordy popularności serialu „Emily w Paryżu” zaskoczyli wszystkich, gdy 11 lutego pojawili się razem na gali rozdania jednych z najważniejszych nagród muzycznych w Wielkiej Brytanii. 28-latka ubrana była w piękną długą sukienkę z warstwami i plisami od Roberta Wuna. Z kolei 30-latek postawił na klasyczny czarny garnitur. Oboje wyglądali naprawdę elegancko.

 fot. Getty Images

Nie dość, że para pozowała na czerwonym dywanie, to jeszcze miała okazję wręczać nagrodę w kategorii Artysta roku. Statuetkę trafiła w ręce Harry'ego Stylesa. Podczas krótkiej przemowy artysta dedykował nagrodę kobietom, które nie zostały nominowane do Brit Awards w tym roku, a także podziękował pozostałym członkom grupy One Direction.

Czy Lucien Laviscount i Camille Razat są w związku?

Po tym jak zdjęcia z gali obiegły internet fanki i fani zaczęli zadawać sobie pytanie – czy ich idoli łączy coś więcej niż tylko przyjaźń? Na Twitterze rozpoczęła się dyskusja na ten temat. Użytkownicy i użytkowniczki platformy wydawali się bardzo podekscytowani całą sytuacją. Nie ma co się dziwić. Zobaczcie tylko, jak Lucien poprawia włosy Camille. Sooo cute!

 fot. Getty Images

Niestety, jeśli chcielibyście, aby ta dwójka była razem, musimy was zmartwić. Serialowi Alfie i Camille tylko się przyjaźnią. Pomimo tego, że na czerwonym dywanie wyglądali razem przepięknie, to nie łączy ich nic więcej.

Zobacz także:

Warto zaznaczyć, że Camille Razat jest zaręczona z fotografem Etiennem Baretem, co ogłosiła na Instagramie w grudniu 2021 roku.

Jeśli chodzi o Luciena Laviscounta, to nie wiemy zbyt wiele na temat jego życia miłosnego. Aktor nie zdradził czy się z kimś spotyka, jednak w jednym z wywiadów dla amerykańskiego wydania magazynu „Glamour” ujawnił, czego szuka u partnerki.

Mój typ to ktoś, kto jest otwarty i ma wszystko gdzieś - zdradził w grudniu 2021 roku - Chcę budować coś na czymś, co ten ktoś już ma i kim jest. Nie chce zmieniać ich gorszych stron i sprawiać, żeby były lepsze czy gorsze. Chcę skupiać się na ich pozytywach. Opierać się na nich – dodał.

W naszej galerii (scrollujcie dalej) możecie zobaczyć wspólne zdjęcia Luciena Laviscounta i Camille Razat.