22 grudnia na platformie Netflix będzie miał swoją premierę drugi sezon serialu „Emily w Paryżu”. Na chwilę przed planowaną datą emocje największych fanek i fanów sięgają zenitu, a dodatkowo podsycają je jeszcze przecieki z planu. Tym razem rąbka tajemnicy uchyliła odtwórczyni głównej roli.

Lily Collins opowiedziała o nowej postaci, która najprawdopodobniej będzie miała związek z życiem uczuciowym jej bohaterki. Kim jest Alfie, w którego postać wcielił się Lucien Laviscount i co wiemy zarówno o tej postaci, jak i o grającym ją aktorze? Sprawdź!

„Emily w Paryżu” – nowy chłopak Emily

Pierwszy sezon pokazał, że życie uczuciowe Emily Cooper jest dość skomplikowane. W finałowym odcinku wszystko wskazywało, że ostatecznie drogi jej i Gabriela (Lucas Bravo) w końcu się splotły. Za to zwiastun 2. sezonu w jednoznaczny sposób pokazywał, że sprawy sercowe głównej bohaterki potoczyły się jednak inaczej, niż życzyliby sobie wszyscy, którzy kibicowali tej parze. Wszystko za sprawą kilku ujęć, na których widać, że między Emily i Alfiem nawiązała się gorąca relacja.

Sposób, w jaki ona i Alfie zaczynają się spotykać, jest zabawny i nieoczekiwany. Spotykają się na zajęciach z francuskiego i oboje są równie zaintrygowani, ale i zdenerwowani sobą nawzajem w bardzo zabawny sposób, jak kot i mysz – powiedziała Lily Collins w rozmowie z amerykańskim „Glamour”. Oboje stanowią dla siebie nawzajem wyzwanie. To naprawdę ciekawe, zobaczyć jak on i Emily sobie docinają, ale to są także sytuacje i rozmowy z kimś, kto jest emocjonalnie dostępny w sposób, w jaki Gabriel niekoniecznie był. To także doda dużo humoru – dodała odtwórczyni głównej roli.

Według Netflixa, ta nowa postać to Brytyjczyk, który zalazł Emily za skórę, zanim ta dostrzegła i polubiła jego sarkastyczny urok. Emily dodatkowo zapewniła w rozmowie, że w serialu pojawi się wiele niespodzianek. Czy zatem to kolejny przelotny romans? A może Emily odnajdzie w Paryżu prawdziwą miłość, nawet jeżeli nie taką od pierwszego wejrzenia? O tym przekonamy się już wkrótce.

„Emily w Paryżu” – kim jest Lucien Laviscount?

Fanki i fani Gabriela z pewnością nie cieszą się na myśl, że Emily zwiąże się z kimś innym. Jest jednak szansa, że zmienią zdanie i już wkrótce zaczną kibicować Alfiemu. A co wiemy na temat odtwórcy tej roli? Lucien Laviscount swoją karierę aktorską rozpoczął jeszcze w czasach szkolnych. W wieku 10 lat miał już na koncie pierwszy występ w kampanii reklamowej dla Marks & Spencer. Następnie dostał role w brytyjskich serialach „Clocking Off" i „Grange Hill”. Mały przełom w jego karierze nastąpił jednak dopiero, kiedy został obsadzony w popularnej telenoweli „Coronation Street”.

W 2011 roku Laviscount wystąpił w programie „Celebrity Big Brother”, w którym zajął piąte miejsce. To właśnie wtedy jego popularność została ugruntowana i pojawiły się kolejne propozycje. Aktor dołączył do obsady amerykańskiego horroru komediowego „Scream Queens” u boku Emmy Roberts. Pomiędzy sukcesami aktorskimi Laviscount pracował również nad swoim wizerunkiem publicznym, biorąc udział w prestiżowych wydarzeniach u boku najbardziej znanych brytyjskich gwiazd, takich jak Rupert Grint czy Phoebe Dynevor. Teraz, gdy jego najnowsza rola w drugim sezonie „Emily w Paryżu” już wzbudza ogromne zainteresowania, nie mamy wątpliwości, że popularność aktora wkrótce awansuje z brytyjskiej na światową.