Łukasz Karpiński od początku otwarcie przyznawał, że zgłosił się do randkowego show telewizyjnej Siódemki po to, aby kolejny raz pokazać się przed kamerami (na swoim koncie miał już m.in. występy w Ukrytej prawdzie, Umów się ze mną. Take me Out oraz Top Model) i wygrać duże pieniądze. Choć ostatecznie nie wrócił z Bali z czekiem na 100 tysięcy złotych, to i tak poniekąd osiągnął swój cel - dotarł do samego finału programu i zdobył sporą popularność.

Fakt, że Łukasz wzbudza ogromne i skrajne emocje to w oczach producentów telewizyjnych jego ogromny atut. Nic więc dziwnego, że krótko po występie w Hotel Paradise chłopak wyjechał na drugi koniec świata na plan kolejnej produkcji TVN. Mowa o kręconym na przełomie lutego i marca na szalenie modnym w ostatnim czasie Zanzibarze programie One Night Squad. Poza Łukaszem możecie w nim oglądać także innych weteranów telewizyjnych programów typu reality show, takich jak Love Island Polska, Big Brother i Warsaw Shore.

Łukasz Karpiński - wiek, wzrost, wymiary

Łukasz jest zodiakalnym Rakiem. Urodził się 7 lipca 1995 roku - w tym roku kończy więc 26 lat. Dzięki temu, że w przeszłości próbował swoich sił w modelingu, w sieci bez problemu można znaleźć informacje na temat jego wzrostu (182 cm) i wymiarów (90 cm w klatce i 77 cm w pasie).

Łukasz Karpiński - wykształcenie, praca

Łukasz pochodzi z Ełku, gdzie uczęszczał do  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego. Jeszcze przed ukończeniem szkoły średniej rozpoczął pracę na stanowisku trenera personalnego i zajmuje się tym do dziś. Na życie zarabia także jako agent nieruchomości, dietetyk, model i organizator różnego rodzaju eventów. Jego pasje, dzięki którym także zawdzięcza swoją wysportowaną sylwetkę, to taniec breakdance i akrobatyka.

Łukasz Karpiński - Instagram

Jak przystało na wschodzącą gwiazdę show-biznesu, Łukasz mocno udziela się w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. Jego oficjalny profil (znajdziecie go pod nazwą @lukasparpinski) obserwuje już niemal 90 tysięcy użytkowników serwisu.