Już 6 maja 2024 wystartuje 68. Konkurs Piosenki Eurowizji, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w show-biznesie. W tym roku Polskę będzie reprezentować Luna – autorka utworu „The Tower”, jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek na rodzimej scenie muzycznej. Przed wyjazdem do Szwecji, gdzie w tym roku odbędzie się Eurowizja, artystka odwiedziła studio Glamour Sound On. W szczerym wywiadzie opowiedziała m.in. o swoich przygotowaniach i rosnącym zmęczeniu. 

Eurowizja 2024: Luna o przygotowaniach do konkursu i zmęczeniu

Luna nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana zbliżającą się wielkimi krokami Eurowizją, a także wszystkim, co jest z nią związane, w tym przygotowaniami. Niedawno poprosiła Blankę o radę dotyczącą konkursu. W odpowiedzi usłyszała, by zadbać o swój sen. I choć do tej pory zdarzało się jej zaniedbywać sen, teraz wie, o co chodziło reprezentantce Polski z ubiegłego roku. Dlatego uczy się higieny snu i dba o odpoczynek. Zmęczenie jest bowiem coraz bardziej odczuwalne, a ADHD zdecydowanie tego nie ułatwia.  

Moja głowa cały czas pracuje. Mam ADHD, w mojej głowie są myśli, bardzo trudno je zatrzymać – powiedziała Luna w Glamour Sound On. 

Nie ma wątpliwości, że Eurowizja 2024 wpłynie na Lunę jako artystkę i, kto wie, być może zdeterminuje jej nadchodzące plany. Jak przyznała główna zainteresowana całą sprawą, to wydarzenie będzie czymś, co zapamięta do końca swojego życia. 

Eurowizja będzie czymś, co zapamiętam do końca życia – stwierdziła Luna w rozmowie z Asią Twaróg.

Luna w Glamour Sound On

Cały odcinek Glamour Sound On z Luną jest dostępny na Glamour.pl oraz na kanale Glamour Polska na platformie YouTube. Na końcu rozmowy możecie obejrzeć QUIZ, w którym sprawdzamy wiedzę młodej artystki na temat Eurowizji. Sprawdźcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem. 

Kolejny odcinek naszego formatu już 8 maja 2024 o godz. 20:00. Stay tuned