Macaulay Culkin i Brenda Song: drugie dziecko

Według „Us Weekly”, 42-letni Macaulay Culkin jego 34-letnia narzeczona, Brenda Song zostali ponownie rodzicami. Ich rodzina powiększyła się w okolicach Bożego Narodzenia. Drugi synek gwiazdorskiej pary, która jest ze sobą od pięciu lat, otrzymał imię Carson.

Brenda urodziła swoje pierwsze dziecko, syna o imieniu Dakota, w kwietniu 2021 roku. W tamtym czasie zakochani także podjęli wysiłek, aby utrzymać wiadomości w tajemnicy, dopóki nie uznają, że są gotowi podzielić się swoim szczęściem ze światem.

W krótkim oświadczeniu świeżo upieczeni rodzice przyznali wówczas, że są „niezmiernie szczęśliwi”. Song mówiła potem, że wraz z Culkinem są „praktyczni” jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem.

 Oboje jesteśmy bardzo zaangażowani. Nie mamy niani, ale moja mama jest z nami, odkąd urodził się nasz syn. Kiedy pracowałam, moja mama przywoziła go na plan, żebym mogła karmić piersią i być z nim ciągu dnia.

Macaulay Culkin i Brenda Song: o związku i dzieciach

Co więcej, Brenda podkreśliła, jak ważna w tworzeniu relacji po pojawieniu się dziecka jest komunikacja między dorosłymi.

Myślę, że kiedy ty i twój partner macie dzieci, zwłaszcza w pierwszych miesiącach, nie macie cierpliwości, by być dla siebie uprzejmi. Otwarta komunikacja, gdy potrzebujesz pomocy, jest bardzo ważna.

Song uważa, że od ustalania sztywnych zasad i zakresów obowiązków lepsze jest płynne reagowanie na swoje wzajemne potrzeby i oczekiwania. Tu właśnie aktorka dopatruje się klucza do sukcesu w związku z Macaulayem po narodzinach Dakoty.

 Zamiast mieć ustalone obowiązki, po prostu się wyczuwamy. Kładę mojego syna, a mój partner proponuje: „Nakarmię zwierzaki i zrobię obiad”.

Fajna para?

 

Zobacz także: