The Voice of Poland już wkrótce powraca na antenę Telewizji Polskiej. Emisja dwunastego sezonu programu rozpocznie się 11 września i jak zwykle zapowiadana jest jako jeden z największych hitów jesiennej ramówki TVP2. W walce o wysoką oglądalność pomóc ma zmieniona ekipa programu. Z programem pożegnał się m.in. Michał Szpak. Nie jest tajemnicą, że w składzie jury nadchodzącej edycji zabraknie też Edyty Górniak, która postanowiła obecnie skupić się mocno na innych projektach zawodowych. To jednak nie wszystkie zmiany.

„The Voice of Poland” bez Musiała i Zdrójkowskiego

Jak donoszą media, z The Voice of Poland po latach znika też Maciej Musiał. Przypomnijmy, że młody aktor przez osiem sezonów z rzędu występował za kulisami, a w dwóch ostatnich edycjach był jednym z prowadzących. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki nie zobaczymy też młodszego od niego o pięć lat kolegi z planu serialu Rodzinka.pl, czyli Adama Zdrójkowskiego.

„The Voice of Poland 12” - nowi prowadzący

TVP postanowiła nie zwlekać długo z ogłoszeniem wiadomości w sprawie zmian w obsadzie swojego flagowego show. Już na drugi dzień po tym, jak media obiegła zaskakująca informacja o odejściu Musiała i Zdrójkowskiego, na skrzynkę mailową naszej redakcji przyszła oficjalna informacja o nadchodzącym sezonie The Voice of Poland.

Już od 11 września będziemy mogli oglądać wokalne zmagania uczestników 12. edycji „The Voice of Poland”. (...) Już po raz dwunasty rozbłysną światła sceny najlepszego talent show w Polsce. Najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów zmierzą się podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live zwieńczonych Wielkim Finałem, w trakcie którego poznamy Najlepszy Głos w Polsce - oznajmił przedstawiciel TVP.

W mailu ujawniono również nazwisko nowego członka ekipy programu. Okazało się, że został nim prowadzący Pytania na Śniadanie i trzeciej edycji Dance Dance Dance, Aleksander Sikora.

Tegoroczną edycję „The Voice of Poland” poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Tomasz Kammel. W programie po raz pierwszy zobaczymy dziennikarza i prezentera Aleksandra Sikorę - czytamy.

31-letni prezenter pojawi się również w loży komentatorskiej w etapie Bitwy oraz w odcinkach na żywo. Dziennikarz nie ukrywa ekscytacji.

Powierzona mi rola w „The Voice of Poland” to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski! Przyszłego artysty, który niczym himalaista, szturmem zdobędzie szczyty list przebojów. Przygoda zwana skrótowo „Voice-em” jest także dla mnie wejściem na ośmiotysięcznik w dorobku zawodowym. Podczas tej wyprawy, chciałbym każdemu okazać wsparcie, uraczyć dobrym słowem, szczerym uściskiem lub przybić pokrzepiającą piątkę, szczególnie po wręczeniu legendarnej koperty z zaproszeniem do programu. To pewna zawartość mojego ekwipunku podczas tej wyprawy! Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy przychodzi w konkretnym celu. Spełnić marzenie o wielkiej scenie, zmierzyć się z siłą swojego talentu lub posłuchać rad ekspertów, najlepszych z najlepszych, czyli trenerów. To piękne i zarazem przewrotne, że tej jesieni będziemy świadkami wiosny w świecie muzyki, podczas której obudzi się do życia nowa gwiazda estrady! - wyznał.

Widzowie The Voice of Poland 12 obok Olka Sikory zobaczą kolejną nową twarz. O tym, kto to będzie, dowiemy się już niebawem.

Zamierzacie oglądać nadchodzący sezon The Voice of Poland?

Zobacz także: