Maciej Musiał to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Aktor zaczął pracę w dzieciństwie, ale największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Fanów aktora interesuje nie tylko jego dorobek artystyczny, ale również życie prywatne – chociażby to, czy ma dziewczynę. Maciej Musiał spotykał się wcześniej z piękną modelką – Natalią Uliasz, a także z tajemniczą Martą (Miss Ziemi Łódzkiej), którą ostatnio widziano w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że odtwórca roli Kajetana Skowrona w serialu 1983 znów jest zakochany!

Maciej Musiał ma nową dziewczynę

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wszystko na to wskazuje. Jak podaje Super Express, aktor od kilku miesięcy spotyka się z Miss Polski 2018 – Olgą Buławą. W ubiegły weekend para została przyłapana przez paparazzi pod kościołem na warszawskich Stegnach. Miał się tam odbyć ślub przyjaciół Olgi Buławy i Maćka Musiała. Zakochani cały czas trzymali się za ręce, wymieniali znaczące spojrzenia i śmiali się z wzajemnych żartów. Dobrze czują się w swoim towarzystwie!

Maciej Musiał spotyka się z Miss Polski – kim jest Olga Buława?

Olga Buława w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski – właśnie wtedy usłyszała o niej cała Polska. 28-latka pochodzi ze Świnoujścia i jest absolwentką prawa na warszawskim SWPS. Olga uwielbia podróżować! Dlatego od kilku lat pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Co więcej, planuje zdobyć turystyczną licencję pilota. Wow! Jesteśmy pod wrażeniem.

Maciej Musiał w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych osób przed 30-stką magazynu „Forbes” >>>