Maciej Musiał u szczytu popularności

Pod względem zawodowym poprzedni rok był dla Maciej Musiała bardzo łaskawy. Aktor, który popularność w kraju zdobył za sprawą roli w komedii „Rodzinka.pl”, nareszcie odważnie wypłynął na międzynarodowe wody.

Po niewielkiej roli w hitowej produkcji Netfliksa „Wiedźmin” polski aktor w końcu mógł pokazać, co naprawdę potrafi, w najnowszym dziele twórców „Dark”, serialu zatytułowanym „1899”. Choć Jantje Friese i Baran bo Odar nie dostali od streamingowego giganta zielonego światła na realizację 2. sezonu mrocznej opowieści, Musiał w jednej z głównych ról podbił serca widzek i widzów z całego świata.

Nic dziwnego – poza tym, że jego bohater ma dobry charakter, inteligencję i opanowanie, to jeszcze niczego mu nie brakuje, jeśli chodzi o przymioty fizyczne. Sceny, w których Musiał gra bez koszulki, nie pozostawiają co do tego żadnej wątpliwości. Kilka miesięcy po premierze aktor postanowił po raz kolejny przypomnieć o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Maciej Musiał na zdjęciu bez koszulki

27-latek opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym leży na łóżku bez koszulki. Odsłonięty tors, spodnie, spod których wystaje fragment bielizny, zawadiacki uśmiech... Obok takiego widoku trudno przejść obojętnie.

Pij mleko, będziesz wielki – napisał pod fotografią Musiał (wbrew przypuszczeniom nie jest to reklama, a my mamy tylko nadzieję, że Maćkowi chodzi o mleko roślinne, bo nie popieramy żadnego cierpienia, które jest wpisane w hodowlę zwierząt i wytwarzanie produktów odzwierzęcych).

Sekcję komentarzy z miejsca zalała lawina komplementów i pełnych ekscytacji głosów. A ponieważ wśród blisko 600 tysięcy osób obserwujących instagramowy profil aktora nie brakuje gwiazd rodzimego show-biznesu, także i sławy nie oparły się urokom Maciej Musiała. Najpopularniejszy komentarz zamieściła najsłynniejsza polska restauratorka i gospodyni programu „Kuchenne rewolucje”. Magda Gessler nie kryła wrażenia, jakie zrobiła na niej zamieszczona fotografia.

Mrrr..,!!!! Niezłe – napisała z charakterystyczną dla siebie niefrasobliwością w dziedzinie interpunkcji.

Fanki i fani podłapali motyw i – rozbawieni – zareagowali na komentarz Gessler z niemal tak samo wielkim zaangażowaniem, co na oryginalny post 27-latka. Śmiechom i radości nie ma końca ;)

Zobacz także: