Kilka dni temu Maffashion poinformowała swoich fanów, że 10 września ona i Sebastian Fabijański powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Blogerka prawie do ostatniego momentu ukrywała to, że jest w ciąży. Niedługo przed porodem opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie z widocznym brzuszkiem – kilka kadrów z tej samej sesji wrzucił na media społecznościowe również jej partner. Na początku września Maffashion udzieliła pierwszego i bardzo szczerego wywiadu na temat ciąży w programie „Dzień dobry TVN”, w którym wyjaśniła, dlaczego tak długo zwlekała z oficjalnym poinformowaniem o ciąży. „Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się przytrafić. Mamy takie przykłady w branży i w najbliższym otoczeniu. To jest moja pierwsza ciąża. Nie wiedziałam, jak będę się zachowywała i ją przechodziła. Ze względu na aspekty zdrowotne to długo był dla mnie delikatny temat i nie chciałam o tym mówić”, wyznała w rozmowie na wizji i skrytykowała osoby, które informują o swojej ciąży od razu, gdy zobaczą pozytywny wynik testu ciążowego – co jest częstą praktyką wśród rodzimych celebrytów. Julia Kuczyńska wyznała, że jest gotowa na dziecko – „Jestem spełnioną kobietą, bardzo dużo rzeczy już zrobiłam. W ogóle w żaden sposób się nie boję”, dodała. 

Maffashion przygotowuje się do roli mamy i już szykuje wyprawkę dla dziecka. Właśnie zdradziła jeden szczegół na ten temat >>>

Maffashion opublikowała urocze wideo swojego synka

Julia Kuczyńska coraz częściej pokazuje swojego synka na Instagramie. Maffashion i Sebastian Fabijański nie zdradzili imienia maleństwa, wiadomo tylko, że chłopczyk ma inicjały BJF. Wczoraj blogerka pokazała swoim obserwatorom, jak wygląda po ciąży, w trakcie której przytyła około 15 kg. Na Instagram Stories powiedziała, że nie ma problemu z tym, jak wygląda – jej brzuszek jest wciąż wyraźnie zaokrąglony, co jest zupełnie normalnie po porodzie – i jest z tego dumna, ponieważ jej ciało urodziło małego człowieka. Julka dzieli się z obserwatorami również intymnymi chwilami z maleństwem – niedawno wrzuciła stories, jak w środku nocy karmi swojego synka piersią. A dzisiaj podzieliła się kolejnym uroczym wideo, które opublikowała na Instagramie. Na krótkim nagraniu świeżo upieczona i szczęśliwa mama „zbija piątkę” ze swoim maleństwem – podpisała je „Hi 5! Pure love”. Dzidziuś jest piękny! Zobaczcie poniżej przesłodkie wideo synka Maffashion.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hi 5! Pure Love.

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) Wrz 19, 2020 o 1:21 PDT