Maffashion szykuje wyprawkę dla dziecka. Właśnie zdradziła, co już kupiła

Maffashion długo trzymała ciążę w tajemnicy. Dopiero pod koniec lipca tego roku dała do zrozumienia, że w krążących na ten temat plotkach jest nieco więcej niż tylko ziarenko prawdy. Najpierw na swoim Instagramie opublikowała nagrane dla Samsunga wideo reklamowe, na którym widać już jej lekko zaokrąglone kształty. Na pytania fanów, czy jest w ciąży, odpowiedziała żartobliwie „Teraz się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab”. Jednak dopiero nieco ponad tydzień temu, oficjalnie potwierdziła swój stan, publikując na Instagramie czarno-białe (przepiękne) zdjęcie z brzuszkiem. Następnie o ciąży zaczęła mówić więcej.

Najpierw, w minioną sobotę, w programie „Dzień Dobry TVN”  udzieliła szczerego wywiadu na ten temat, zdradzając między innymi, dlaczego tak długo zwlekała z poinformowaniem o tym, że jest w ciąży, a także, ile w niej przytyła. Teraz na swoich InstaStories uchyliła rąbka tajemnicy na temat przygotowań do roli mamy, ujawniając, że już szykuje wyprawkę dla dziecka. A właściwie... pokazała łóżeczko!

„Ziomki za kratkami”influencerka napisała na zdjęciu, na którym 3 pluszowe misie (szary, brązowy i wielokolorowy) siedzą na miękkim materacu z wyraźnie widocznym logo. Wiemy więc, że to łóżeczko dziecięce modnej ostatnio marki Woodies, na którą wcześniej, wybierając spanie dla swojej córeczki, postawiła także Anna Lewandowska (to modna alternatywna dla popularnych ostatnimi czasy koszy Mojżesza).

Jaki konkretnie model wybrała Maffashion? Łóżeczko dziecięce Bedside Crib kolekcji Crafts z sosnowego drewna w eleganckim antracytowym kolorze. Wam też wpadło w oko? Mamy dla was dobrą wiadomość. Mebel, choć często wybierany przez celebrytów, jest też w zasięgu ręki „zwykłego śmiertelnika” – to, które dla swojego dziecka kupiła Maffashion kosztuje 329 zł (marka oferuje jednak także inne modele – w kilku kolorach do wyboru). Jak dokładnie wygląda? Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.