W końcu możemy to zrobić oficjalnie: Julia, gratulujemy! Maffashion potwierdziła właśnie, że jest w ciąży i już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą! Influencerka opublikowała dzisiaj wieczorem na swoim Instagramie czarno-białe zdęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie i z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. To pierwsza tego typu publikacja w kanałach społecznościowych Maff po miesiącach spekulacji na temat jej ciąży. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) Sie 30, 2020 o 11:27 PDT


Maffashion jest w ciąży! Wcześniej potwierdził to jej partner, Sebastian Fabijański

Ojcem dziecka jednej z najpopularniejszych polskich blogerek jest aktor, od niedawna realizujący również swoją muzyczną pasję, Sebastian Fabijański. To właśnie on już wcześniej dość wymownie dał do zrozumienia, że wkrótce na świat przyjdzie jego pierwszy potomek. Partner Julii Kuczyńskiej zrepostował niedawno na Instagramie jej stories, czyli zdjęcia głupich min zakochanych, i dodał zabawny opis: „strach się bać o to dziecko ;)”. Dla fanów był to wyraźny sygnał, że dotychczasowe doniesienia – niepotwierdzone przez Maffashion – jednak nie były wyssane z palca.


Zobacz także: Sebastian Fabijański opowiedział o rapie, albumie „Primityw” i hejcie. Posłuchajcie podcastu GLAMOUR Sound On >>>


Maffashion jest w ciąży  płeć dziecka

Według nieoficjalnych informacji, Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami chłopca. Radosną nowiną miał podzielić się ze znajomymi przyszły tata. Następnie trafiła ona do mediów, jednak ani Julia, ani jej partner nie odnieśli się do tych rewelacji. 

Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami  termin porodu

Kiedy dokładnie na świat przyjdzie dziecko Maffashion? Tego też oficjalnie nie wiadomo, ale mówi się, że poród Julii będzie miał miejsce pod koniec wakacji 2020, czyli w zasadzie na dniach! Odliczamy i my oraz jeszcze serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!


Zobacz także: ABC stylu: Maffashion zdradza nam tajniki swojej garderoby [Q&A] >>>