Julia Wieniawa i Julia Kuczyńska, czyli Maffashion znają się, nie ukrywają, że lubią, bo otwarcie wspierają w swoich aktywnościach i dzielą tym w mediach społecznościowych. Obie są jednymi z najpopularniejszych polskich influencerek, mają miliony followersów na Instagramie, prężnie rozwijające się marki (Maffashion niedawno założyła brand odzieżowy Eppram, a Julia Wieniawa ma swoje kosmetyki – Jusee Cosmetics oraz ubrania do ćwiczeń LEMISS), a oprócz tego łączy je jeszcze coś – aktorska pasja.

Julia Wieniawa jest obecnie bez wątpienia jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek młodego pokolenia i coraz więcej ról na koncie. W samym 2020 roku zagrała u Jana Komasy w filmie Hejter. Sala samobójców, w pierwszym polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, a teraz można ją oglądać w nowej produkcji na NetflixWszyscy moi przyjaciele nie żyją Jana Becla. O czym jest najchętniej oglądana (choć wśród krytyków zbiera skrajne recenzje) teraz w Polsce produkcja platformy? Podczas imprezy noworocznej paczki przyjaciół seria szalonych wydarzeń wydobywa na jaw sekrety, łamie serca i prowadzi do szokującego finału. Wieniawa wciela się w tam w rolę Anastazji, o którą, jak się okazuje, ubiegała się również Maffashion!


Julia Wieniawa potwierdziła związek z Nikodemem Rozbickim! >>>
 

Maffashion miała szansę na rolę w hicie Netflixa! 

Julia opowiedziała o tym na swoim Instagram Stories, pokazując też wideo, na którym widać, jak uczy się kwestii ze scenariusza. „Tak, byłam na castingu do tego filmu. To, co słyszeliście na tych monologach, to są dialogi ze scenariusza. To było w 2017 roku czyli bardzo dawno temu (…) Byłam brana pod uwagę do dwóch postaci (…), a mówię wam o tym tylko, bo jak zobaczyłam zwiastun i scenę ze spluwą, mówię: „Kurdę, to jest chyba to” – wyznała influencerka.

Choć ostatecznie Maffashion nie dostała angażu, uważa, że „film wyszedł super. Fajnie, że w końcu jest coś innego, że to nie jest kolejna komedia romantyczna”. Choć akurat Julka sama miała okazję się w nich pojawić. Mowa o filmach Planeta Singli 2 (2018) w reżyserii Sama Akina oraz Jak poślubić milionera (2019) Filipa Zylbera. Maff deklaruje też, że zamierza ubiegać się też o inne role w przyszłości.

Widzieliście już Wszyscy moi przyjaciele nie żyją? Która Julia waszym zdaniem lepiej pasowałaby do roli Anastazji – Wieniawa czy Kuczyńska?

Zobacz także: