Magdalena Cielecka należy do tych gwiazd, które nieczęsto dzielą się z publicznością swoim życiem prywatnym. W serwisach społecznościowych 50-latki znajdziemy raczej wpisy związane z kolejnymi wyzwaniami zawodowymi, niż dokumentację spożywanych posiłków.

Cielecka – dekady temu związana z aktorem Andrzejem Chyrą, a następnie z aktorem Łukaszem Garlickim –  niechętnie też opowiada o swoim aktualnym partnerze, również aktorze, Bartoszu Gelnerze. A trzeba przyznać, że relacja ta budzi ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanek i fanów – głównie z powodu różnicy wieku: artystka jest 16 lat starsza od swojego wybranka.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na wakacjach

Para niezbyt często komentuje swój związek, nie robi sobie sesji okładkowych ani nie bombarduje Instagrama wyznaniami miłości. Nic więc dziwnego, że każde ich wspólne pojawienie się w przestrzeni publicznej wywołuje falę wzmożonej ekscytacji.

Taka fala przechodzi właśnie przez Polskę w związku z kilkoma kadrami z wakacji, które – wyjątkowo – Cielecka zamieściła na swoim instagramowym profilu.

Aktorka, która kilka miesięcy temu zmieniła fryzurę i ścięła swoje blond włosy (czym wywołała niemałe zamieszanie w social mediach), na opublikowanej na feedzie fotografii pokazała, jak odpoczywa w promieniach słońca na zasłużonym (co zaznaczyła) urlopie. Wnioskując ze scenerii, można można się domyślić, że jest gdzieś na południu Europy.

W InstaStories natomiast gwiazda dodała więcej kadrów, na których widać, że letni czas spędza w towarzystwie przyjaciół. Jest i wspólna kolację na świeżym powietrzu, i opalanie w pięknych okolicznościach przyrody... Na kilku zdjęciach widać Gelnera, którego Cielecka oznaczyła na wielu kadrach. Jest dużo radości i nieskrywanej przyjemności (możecie się o tym przekonać, przeglądając fotki w naszej galerii).

Jak ta dwójka podoba wam się jako para?

Zobacz także: