Małgorzata Rozenek-Majdan z całą pewnością nie narzeka na nudę. Prezenterka, a prywatnie mama trzech chłopców i żona Radosława Majdana niedawno przeprowadziła się do luksusowej willi, a na swoim profilu na Instagramie zrelacjonowała proces urządzania jej (wnętrza naprawdę robią wrażenie). To jednak nie wszystko, bo w jej życiu zawodowym też dużo się dzieje. Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, według których Małgorzata Rozenek-Majdan przejdzie do Polsatu, zostanie twarzą stacji, a do tego wystąpi w nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jak poinformował „Pudelek”, gwiazda ostatecznie nie zdecydowała się na ten krok, ponieważ otrzymała atrakcyjną kontrpropozycję od TVN-u. Szczegóły oferty nie zostały ujawnione. Natomiast wczoraj (11 lipca) do mediów trafiły kolejne – interesujące doniesienia dotyczące jej telewizyjnej kariery.

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi „Dzień dobry TVN”?

Jak udało się ustalić „Pomponikowi”, Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi „Dzień dobry TVN”, a tym samym spełni (kolejne) zawodowe marzenie. W artykule, który trafił do sieci na początku tygodnia, dziennikarze wspomnianego serwisu powołali się na pracownika stacji, który twierdzi, że celebrytka zakończyła już negocjację z szefową wszystkich szefów. 

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów – ujawnił informator serwisu „Pomponik”. 

Według nieoficjalnych informacji, Małgorzata Rozenek-Majdan dołączy do grona prowadzących porannego show (wśród nich Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik), ponieważ stacja musiała się ostatnio zmierzyć z rezygnacją kilku czołowych gwiazd. Jeśli to prawda, celebrytka na pewno świetnie poradzi sobie w nowej roli. Ma już bowiem spore doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych. Przypomnijmy, że zdobyła popularność dzięki „Perfekcyjnej pani domu”. Potem mogłyśmy i mogliśmy oglądać ją także w „Bitwie o dom”, „Domu marzeń” czy „Piekielnym hotelu”

Pozostaje jeszcze jedno pytanie. A mianowicie: z kim Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi program? Niestety tego na razie nie wiadomo – nazwisko jej współprowadzącego lub współprowadzącej pozostaje tajemnicą. 

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony Małgorzaty Rozenek-Majdan i osób reprezentujących stację TVN